Botoks rzęs Wrocław Kowale

Femininity

Femininity

Kosmetyczka

aleja Marcina Kromera 25C, 51-169 Wrocław
5.0
84 opinie

Cztery zabiegi w okresie 1 miesiąca- efekt w pasie przed zabiegami 90 cm, po zabiegach 84 cm. Jeżeli staracie się zrzucić zbędne kg i zależy wam ba określonych partiach szczególnie - polecam:) zabieg jest bezbolesny i bardzo skuteczny:)

MediThetik

MediThetik

Inne

Giżycka 1/7, 51-163 Wrocław
5.0
16 opinii

Fantastyczne, profesjonalne podejście. Byłam już u wielu dermatologów, którzy przepisywali dany produkt bez większego wnikania w problem i kasowali 150 złotych. Konsultacja dała mi dużo do myślenia oraz wiedzę jakie badania powinnam zrobić.Wracam na kolejną wizytę wkrótce:-)

Salony bez rezerwacji online

Salon fryzjerski i kosetyczny IVA

Salon fryzjerski i kosetyczny IVA

Rzęsy

Gęsia 18, 51-419 Wrocław
5.0
3 opinie
niezweryfikowany

Salon Iva zaprasza wszystkich wrocławian którym zależy na niezkazitelnym wyglącie. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie dbając równocześnie o miłą atmosferę i Twoje dobre samopoczucie podczas zabiegów.

FEMININITY Kosmetyka Profesjonalna

FEMININITY Kosmetyka Profesjonalna

Rzęsy

aleja Kromera, 51-169 Wrocław
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

FEMININITY Kosmetyka Profesjonalna zlokalizowany przy aleja Kromera w Wrocławiu stworzyliśmy dzięki naszej pasji, jaką jest troska o piękno kobiecego ciała. Gustowne i efektownie urządzone wnętrza oraz miła atmosfera pozwalają w pełni zrelaksować się podczas wykonywanych zabiegów. Nasze kl

Botoks rzęs Wrocław Kowale

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł