Przejdź do głównej zawartości

Botoks rzęs Warszawa Śródmieście

SISI LASHES & BROWS - rzęsy & brwi & microblading - zarezerwuj wizytę

SISI LASHES & BROWS - rzęsy & brwi & microblading

Rzęsy

Widok 16/4, 00-023 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Sylwia jest bardzo profesjonalna stylistką rzęs, rzęsy cudowne - indywidualnie dobrane do kształtu oka oraz mojej twarzy! Dzięki Sylwii znów przekonałam się do założenia, gdyż mojej poprzednie stylizacje były wykonane nieudolnie i nieprawidłowo w innym salonie. Dziękuję i szczerze polecam! ❤️

Dress Your Face Studio&Academy - zarezerwuj wizytę

Dress Your Face Studio&Academy

Rzęsy

Wilcza 12/2, 00-532 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dress Your Face Studio&Academy zostało stworzone z myślą o pięknie. Wpadnij do nas na stylizację brwi, manicure, pedicure. W ofercie znajdziesz również makijaże na każdą okazję. Wykonasz także makijaż permanentny brwi. To doskonałe miejsce na imprezę firmową czy wieczór panieński.

Salony z podobnych kategorii

Her Eyes Studio - zarezerwuj wizytę

Her Eyes Studio

Rzęsy

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dzisiaj odwiedziłam Her Eyes Studio. Zostały mi przedłużone rzęsy. Pani Nadya, bardzo profesjonalna i uzdolniona, spełniła moje wszelkie oczekiwania, choć miałam wiele wymagań. Personel sympatyczny. Sam salon bardzo urokliwy. Kontakt telefoniczny przebiegał bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

Fifty Fifty Concept - zarezerwuj wizytę

Fifty Fifty Concept

Rzęsy

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Martyna i Pani Karolina to perfekcjonistki w każdym calu. Dziękuję za super rzęsy i mega brwi :) atmosfera podczas zabiegów na ogromny plus, wizyta u Państwa to czas relaksu i odprężenia. Polecam serdecznie i do zobaczenia.

MOs Beauty Academy - MO's - zarezerwuj wizytę

MOs Beauty Academy - MO's

Rzęsy

Al. Jana Pawła II 66, 00-170 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Polecam z całego serca rzęski u Pani Justyny. Mimo moich delikatnych, płaczliwych oczu zawsze z dużą dozą cierpliwości i staranności wyczarowuje przepiękną oprawę oczu. Na wizycie można odczuć profesjonalne podejście do klientek. Ja jestem zawsze zadowolona. Polecam!