Botoks rzęs Gdańsk

AM Team

AM Team

Rzęsy

Biskupa Hieronima Rozrażewskiego 1, 80-041 Gdańsk
5.0

Misją naszego salonu jest stworzenie miejsca, w którym każda klientka poczuje się piękna. Jako salon z wieloletnim stażem na rynku oferujemy usługi kosmetyczne, kosmetologiczne oraz fryzjerskie według najwyższych standardów. Stale podnosimy i doskonalimy nasze umiejętności, z czym wiąże się

Balola Sopot

Balola Sopot

Rzęsy

Tadeusza Kościuszki 4/1/b, 81-704 Sopot
0.0
Brak opinii

Salon kosmetyczny Balola powstał by zaspokajać potrzebę piękna. Doświadczony zespół Balola stawia na najwyższej klasy, nowoczesne urządzenia ktosmetologiczne oraz preparaty do pielęgnacji o udowodnionej skuteczności, wyznaczające nowe trendy w dziedzinie kosmetologii. Balola powstała

Salony z podobnych kategorii

eBeautyLab Brzozowska Ewa

eBeautyLab Brzozowska Ewa

Rzęsy

Sosnkowskiego 7U/2, 80-041 Gdańsk

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Rzęsy po laminacji przepiękne, teraz po 2 dniach wyglądają jeszcze lepiej niż od razu po zabiegu. Henna brwi perfekcyjna, dokładnie tego oczekiwałam. Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

Salon Sopot

Salon Sopot

Rzęsy

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Zdecydowanie polecam! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Kamila, u której byłam ostatnio na parafinie dłoni zmieniła ten "zwykły" zabieg w prawdziwy relaks. Brakuje takich osób w dzisiejszym roszczeniowym świecie. Na pewno wrócę!

MAM

MAM

Rzęsy

aleja Rzeczypospolitej 4, 80-369 Gdańsk

Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Pani Klaudia bardzo mila i kompetentna z wielka dbaloscia o kazdy detal wykonala zabiegi. Nic nie pieklo , nie szczypalo -naprawde polecam!!! Efekt ,szczegolnie brwi-REWELACJA:)

Botoks rzęs Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł