Przejdź do głównej zawartości

Botoks rzęs

Dziedzina kosmetyki nieustannie się rozwija. Pojawiają się coraz to nowe, bardzo innowacyjne zabiegi kosmetyczne. Jednym z nich jest botoks rzęs. To „świeżak” wśród zabiegów kosmetycznych. Jego zastosowanie spełnia natomiast marzenie wielu kobiet o pięknych, długich i ciemnych rzęsach. Jak wygląda ten zabieg i jak długo się utrzymuje? Przekonajcie się same.

Pokaż w mojej okolicy »
Botoks rzęs

Czym jest botoks rzęs?

Botoks rzęs jest innowacyjnym zabiegiem kosmetycznym, który pozwala wydobyć naturalne piękno rzęs. Dzięki jego zastosowaniu nasze rzęsy będą zregenerowane oraz wyraźnie nawilżone. Jednym słowem ma sprawić, by każda kobieta poczuła się piękna i wyjątkowa.

Botoks rzęs krok po kroku

Botoks rzęs rozpoczyna się od wykonania liftingu, który sprawi, że rzęsy będą bardziej podkręcone. Następnie kosmetyczka wykonuje farbowanie rzęs. Po tej czynności pozostaje już tylko nałożenie na rzęsy  specjalnego preparatu o nazwie Botox Lashes. Substancja skutecznie regeneruje oraz wzmacnia włoski.

Składniki aktywne wchodzące w skład Botox Lashes

- keratyna,

- pantenol (nawilża),

- kwas hialuronowy,

- kolagen (funkcja ochronna),

- olejek arganowy (wzmacnia i przyspiesza wzrost rzęs),

- tokoferol (wydłuża cykl życia rzęs).

Efekt botoksu rzęs

Botoks rzęs gwarantuje ogromne zadowolenie klientek. Efekty są długotrwałe, ponieważ utrzymują się od 1 do nawet 2 miesięcy. Skorzystanie z zabiegu pozwoli zaoszczędzić wiele czasu, który przeznaczony był dotychczas na tuszowanie rzęs. Naturalne piękno zawsze będzie w cenie.

Pielęgnacja po zabiegu

Zabieg jest bardzo bezpieczny i w zupełności bezbolesny. Po jego wykonaniu z czystym sumieniem można korzystać z sauny czy solarium, nosić soczewki, kąpać się w słonej wodzie, używać preparatów oczyszczających, tuszu do rzęs, kosmetyków pielęgnacyjnych, a nawet spać z przysłowiową „głową w poduszce”.

Koszt botoksu rzęs

Koszt zabiegu botoksu rzęs wynosi około 250 zł. Ponadto zdarzyć się może, że w cenę wliczony jest także zabieg stylizacji brwi.