Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Bielsko-Biała

Bezpieczny salon
Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Fryzjer

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.

Bezpieczny salon
Alterlook - zarezerwuj wizytę

Alterlook

Masaż

Żywiecka 287, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Profesjonalne podejście, świetny poziom usług, przyjemna atmosfera. Włosy pięknie rozjaśnione! Polecam Sarę - najlepsza i najzdolniejsza fryzjerka 😀! Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Hand Park Beauty  - zarezerwuj wizytę

Hand Park Beauty

Inne

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak zawsze wszystko na jak najwyższym poziomie! Od kiedy zaczęłam chodzić do Pani Pauli to już nie chce chodzić do nikogo innego! Naprawdę można się zrelaksować. Polecam z czystym sumieniem

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair and Beauty ETHERIA - zarezerwuj wizytę

Hair and Beauty ETHERIA

Fryzjer

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Studio Etheria polecam z całą odpowiedzialnością ! Rzęsy zagęszczone z rąk Karoliny perfekcyjnie - efekt tak naturalny, ze koleżanki pytają jakiego tuszu używam :-) Renata i Basia bardzo szybko doprowadziły kolor moich włôw do oczekiwanego efektu a zabiegi wzmacniające i pielęgnacyjne polecone pomagają w wzroście włosa i jego nawilżeniu.

Płatności online
Bezpieczny salon
BROW POINT - Monika Iskrzycka - zarezerwuj wizytę

BROW POINT - Monika Iskrzycka

Rzęsy

Stefanii Sempołowskiej 16, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Stylizacja jak zawsze wykonana bardzo ładnie, sprawnie. Pani Monika dostosowuje w razie potrzeby używane materiały do klientki, aby zapewnić komfort. Stylizacje są trwałe. Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Manufatti Klaudia Jędrzejko - zarezerwuj wizytę

Manufatti Klaudia Jędrzejko

Inne

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Byłem u Pani Agatki 🙂 Usługa wykonana wzorowo 🙂 Komunikacja z klientem świetna 🙂 W tym salonie to nawet niegazowana woda smakuje jakoś lepiej 😉 pozdrawiam cały Team MANUFATTI 🥰

Rzęsy to prawdziwa wizytówka każdej kobiety. Podczas pierwszego spotkania to one są najbardziej widoczne i decydują o pierwszym wrażeniu. W związku z tym wiele pań decyduje się na zabiegi na rzęsy w Bielsko Białej, aby zadbać o ich kondycję lub przedłużyć je. W pierwszym celu można skorzystać z zabiegów takich jak botoks albo lifting, które gwarantują piękne i naturalne efekty. W drugim przypadku polecane jest doklejanie rzęs, jedną z kilku dostępnych metod.

Efekt zaskoczenia

Oszałamiający efekt długich i ponętnych rzęs, można osiągnąć dzięki doklejaniu sztucznych lub naturalnych rzęs. Zabieg wykonywany jest zwykle z powodu ważnych uroczystości, ale również na co dzień.

Jaki zabieg wybrać?

Wybór konkretnego zabiegu powinien być podyktowany naszymi oczekiwaniami i potrzebami, a także okolicznością, na jaką chcemy odświeżyć rzęsy w Bielsku. Na co dzień lepiej sprawdzą się zabiegi odżywiające, natomiast na większe okazje metody przedłużania i zagęszczania rzęs. W obu przypadkach można liczyć na trwałość sięgającą od 2 do 8 tygodni.

Czy zabiegi na rzęsy są bezpieczne?

Tak, jeśli przeprowadza je kompetentna osoba. W związku z tym warto sprawdzić kwalifikacje stylistki, które najczęściej potwierdzają uzyskane certyfikaty i odbyte szkolenia. Pomocny może się w tym również okazać portal Moment.pl, w którym klienci pozostawiają własne opinie dotyczące usługi. W ten sposób można szybko sprawdzić jakość wykonywanych usług i stopień zadowolenia klientów. 

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegach?

Jeśli chodzi o naturalne zabiegi, to przez dwa dni po ich zakończeniu należy zrezygnować z pocierania oczu, a także tuszowania rzęs. Niewskazane jest również moczenie rzęs. Po tym czasie można wrócić do normalnego funkcjonowania. W przypadku sztucznych włosków należy stosować specjalne preparaty i włożyć więcej pracy w ich pielęgnację. Wskazane jest również uzupełnianie wypadających rzęs, mniej więcej co 3 tygodnie.

Jak wybrać salon kosmetyczny w Bielsku specjalizujący się w rzęsach?

Wybierając się na rzęsy w Bielsku, warto skorzystać z portalu moment.pl. Dzięki zgromadzonym tam opiniom można porównać jakość świadczonych usług. Dodatkowym udogodnieniem jest aktualny cennik, a także możliwość zamówienia wizyty przez internet. W ten sposób można zweryfikować pełny pakiet informacji bez wychodzenia z domu. Portal posiada wygodne filtry, które pozwalają zaznaczyć wyszukiwaną usługę, jak i dowolne miasto z listy.