Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Bielsko-Biała

Obsession Bielsko-Biała - zarezerwuj wizytę

Obsession Bielsko-Biała

Rzęsy

Księdza Stanisława Stojałowskiego 2, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Znakomite hybrydy dokładnie zrobione, sprawdzone i ten spokoj-co jest dla mnie ważne bez stresu bez zagadywania błogi odpoczynek a wszystko to dzięki Pani Dianie:)

Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Rzęsy

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.

Hair and Beauty ETHERIA - zarezerwuj wizytę

Hair and Beauty ETHERIA

Rzęsy

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Studio Etheria polecam z całą odpowiedzialnością ! Rzęsy zagęszczone z rąk Karoliny perfekcyjnie - efekt tak naturalny, ze koleżanki pytają jakiego tuszu używam :-) Renata i Basia bardzo szybko doprowadziły kolor moich włôw do oczekiwanego efektu a zabiegi wzmacniające i pielęgnacyjne polecone pomagają w wzroście włosa i jego nawilżeniu.

Hand Park Beauty  - zarezerwuj wizytę

Hand Park Beauty

Rzęsy

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Super atmosfera panuje w Hand Parku, wesoło jest jak z koleżankami na kawie :) Pani Kasia mega sympatyczna pomogła mi w doborze koloru bo jest tak ogromny wybór że nie wiedziałam na który się zdecydować ;) Poza tym miejsce naprawdę w dobrym stylu-piękne wnętrze, pełen profesjonalizm, paznokcie wykonanie perfekcyjnie. Chętnie będę wracać

Alterlook - zarezerwuj wizytę

Alterlook

Rzęsy

Żywiecka 287, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Kolejna profesjonalna wizyta fryzjerska u Pani Moniki - oraz u Pani Andzeli - kosmetyczki. Gorąco polecam - dokladność, sumienność, odpowiednie doradzenie itp. Pozdr serdecznie wystkie Panie z Alterlook

Barber Shop Silesia & Klinika Piękna Silesia - zarezerwuj wizytę

Barber Shop Silesia & Klinika Piękna Silesia

Rzęsy

Piastowska 81, 43-300 Bielsko-Biała
4.98

Jak zawsze idealne cięcie! Syn bardzo zadowolony ze strzyżenia jak i z Pani Natalii która jest przemiła, uśmiechnięta i ma podejście do Dzieci :) Miejsce do którego wraca się z przyjemnością!

Rzęsy to prawdziwa wizytówka każdej kobiety. Podczas pierwszego spotkania to one są najbardziej widoczne i decydują o pierwszym wrażeniu. W związku z tym wiele pań decyduje się na zabiegi na rzęsy w Bielsko Białej, aby zadbać o ich kondycję lub przedłużyć je. W pierwszym celu można skorzystać z zabiegów takich jak botoks albo lifting, które gwarantują piękne i naturalne efekty. W drugim przypadku polecane jest doklejanie rzęs, jedną z kilku dostępnych metod.

Efekt zaskoczenia

Oszałamiający efekt długich i ponętnych rzęs, można osiągnąć dzięki doklejaniu sztucznych lub naturalnych rzęs. Zabieg wykonywany jest zwykle z powodu ważnych uroczystości, ale również na co dzień.

Jaki zabieg wybrać?

Wybór konkretnego zabiegu powinien być podyktowany naszymi oczekiwaniami i potrzebami, a także okolicznością, na jaką chcemy odświeżyć rzęsy w Bielsku. Na co dzień lepiej sprawdzą się zabiegi odżywiające, natomiast na większe okazje metody przedłużania i zagęszczania rzęs. W obu przypadkach można liczyć na trwałość sięgającą od 2 do 8 tygodni.

Czy zabiegi na rzęsy są bezpieczne?

Tak, jeśli przeprowadza je kompetentna osoba. W związku z tym warto sprawdzić kwalifikacje stylistki, które najczęściej potwierdzają uzyskane certyfikaty i odbyte szkolenia. Pomocny może się w tym również okazać portal Moment.pl, w którym klienci pozostawiają własne opinie dotyczące usługi. W ten sposób można szybko sprawdzić jakość wykonywanych usług i stopień zadowolenia klientów. 

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegach?

Jeśli chodzi o naturalne zabiegi, to przez dwa dni po ich zakończeniu należy zrezygnować z pocierania oczu, a także tuszowania rzęs. Niewskazane jest również moczenie rzęs. Po tym czasie można wrócić do normalnego funkcjonowania. W przypadku sztucznych włosków należy stosować specjalne preparaty i włożyć więcej pracy w ich pielęgnację. Wskazane jest również uzupełnianie wypadających rzęs, mniej więcej co 3 tygodnie.

Jak wybrać salon kosmetyczny w Bielsku specjalizujący się w rzęsach?

Wybierając się na rzęsy w Bielsku, warto skorzystać z portalu moment.pl. Dzięki zgromadzonym tam opiniom można porównać jakość świadczonych usług. Dodatkowym udogodnieniem jest aktualny cennik, a także możliwość zamówienia wizyty przez internet. W ten sposób można zweryfikować pełny pakiet informacji bez wychodzenia z domu. Portal posiada wygodne filtry, które pozwalają zaznaczyć wyszukiwaną usługę, jak i dowolne miasto z listy.