Przejdź do głównej zawartości

Rzęsy Bielsko-Biała

Bezpieczny salon
Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Rzęsy

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.

Płatności online
Bezpieczny salon
Hand Park Beauty  - zarezerwuj wizytę

Hand Park Beauty

Rzęsy

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Co ja mogę więcej napisać niż krótką informację- wizyta u pani Iwony wygląda następująco: 1. wejście do salonu, 2. miłe przywitanie, 3. relaksacyjna drzemka, 4. delikatna pobudka po godzinie, 5. spojrzenie w lustro i WOW!! Jak ja pięknie wyglądam:-) POLECAM gorąco!!!

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair and Beauty ETHERIA - zarezerwuj wizytę

Hair and Beauty ETHERIA

Rzęsy

Orkana, 6, 43-300 Bielsko-Biała
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon

Studio Etheria polecam z całą odpowiedzialnością ! Rzęsy zagęszczone z rąk Karoliny perfekcyjnie - efekt tak naturalny, ze koleżanki pytają jakiego tuszu używam :-) Renata i Basia bardzo szybko doprowadziły kolor moich włôw do oczekiwanego efektu a zabiegi wzmacniające i pielęgnacyjne polecone pomagają w wzroście włosa i jego nawilżeniu.

Płatności online
Bezpieczny salon
Manufatti Klaudia Jędrzejko - zarezerwuj wizytę

Manufatti Klaudia Jędrzejko

Rzęsy

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Agata to wspaniała kobieta pełna pasji, jej wiedza i doświadczenie gwarantują usługi na najwyższym poziomie, z salonu MANUFATTI każdy wyjdzie zadowolony i będzie wracał tam z przyjemnością 😎

Rzęsy to prawdziwa wizytówka każdej kobiety. Podczas pierwszego spotkania to one są najbardziej widoczne i decydują o pierwszym wrażeniu. W związku z tym wiele pań decyduje się na zabiegi na rzęsy w Bielsko Białej, aby zadbać o ich kondycję lub przedłużyć je. W pierwszym celu można skorzystać z zabiegów takich jak botoks albo lifting, które gwarantują piękne i naturalne efekty. W drugim przypadku polecane jest doklejanie rzęs, jedną z kilku dostępnych metod.

Efekt zaskoczenia

Oszałamiający efekt długich i ponętnych rzęs, można osiągnąć dzięki doklejaniu sztucznych lub naturalnych rzęs. Zabieg wykonywany jest zwykle z powodu ważnych uroczystości, ale również na co dzień.

Jaki zabieg wybrać?

Wybór konkretnego zabiegu powinien być podyktowany naszymi oczekiwaniami i potrzebami, a także okolicznością, na jaką chcemy odświeżyć rzęsy w Bielsku. Na co dzień lepiej sprawdzą się zabiegi odżywiające, natomiast na większe okazje metody przedłużania i zagęszczania rzęs. W obu przypadkach można liczyć na trwałość sięgającą od 2 do 8 tygodni.

Czy zabiegi na rzęsy są bezpieczne?

Tak, jeśli przeprowadza je kompetentna osoba. W związku z tym warto sprawdzić kwalifikacje stylistki, które najczęściej potwierdzają uzyskane certyfikaty i odbyte szkolenia. Pomocny może się w tym również okazać portal Moment.pl, w którym klienci pozostawiają własne opinie dotyczące usługi. W ten sposób można szybko sprawdzić jakość wykonywanych usług i stopień zadowolenia klientów. 

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegach?

Jeśli chodzi o naturalne zabiegi, to przez dwa dni po ich zakończeniu należy zrezygnować z pocierania oczu, a także tuszowania rzęs. Niewskazane jest również moczenie rzęs. Po tym czasie można wrócić do normalnego funkcjonowania. W przypadku sztucznych włosków należy stosować specjalne preparaty i włożyć więcej pracy w ich pielęgnację. Wskazane jest również uzupełnianie wypadających rzęs, mniej więcej co 3 tygodnie.

Jak wybrać salon kosmetyczny w Bielsku specjalizujący się w rzęsach?

Wybierając się na rzęsy w Bielsku, warto skorzystać z portalu moment.pl. Dzięki zgromadzonym tam opiniom można porównać jakość świadczonych usług. Dodatkowym udogodnieniem jest aktualny cennik, a także możliwość zamówienia wizyty przez internet. W ten sposób można zweryfikować pełny pakiet informacji bez wychodzenia z domu. Portal posiada wygodne filtry, które pozwalają zaznaczyć wyszukiwaną usługę, jak i dowolne miasto z listy.