RUBINKIEWICZ MED CLINIC - Opinie

Wrocławska 8a/1, 30-006 Kraków
4.7
3 opinie

Opinie

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z wypełniaczy w Rubinkiewicz Med. wokół oczu i usta. Powiem ze jestem bardzo zadowolona w porównaniu z wczesniejszym salonem. Dość że jest miło, profesjonalnie to jeszcze człowiek się czuje dowartościowany.I dostalam gratisowy zabieg pielęgnujący na twarz.

 • EM
  4.0
  niezweryfikowany

  Właśnie jestem po pierwszym zabiegu kwasu tzw.nomelanu. Poszlam na inny zabieg,bo mam problemy z twarzą,ale pani wytłumaczyła mi że powinnam skorzystać właśnie z tego zabiegu,żeby był najlepszy efekt. trochę się bałam ,bo twarz była czerwona a potem się bardzo łuszczyła.Na szczęście tak ma być.Po pierwszym zabiegu jest fajnie (a kupilłam 3,bo w pakiecie dostałam dobrą cenę)Za dwa tygodnie kolejny. Liczę na więcej. Twarz chłonie krem niekoniecznie drogi jak gąbka.Cieszę się,że trafiłam do kompetentnej pani.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinet kosmetyczny w Krakowie rubinkiewiczmed zapewnia profesjonalną obsługę. Korzystałam henny brwi. Jestem bardzo zadowolona, nikt jeszcze nie dał mi takiego efektu jak ten. Bardzo polecam. Panie kompetentne, potrafią dobrze dobrać kolor i odpowiednio długo go trzymać.