Różycka&Juszczak HAIR

Żurawia 45, 00-680 Warszawa

Wiele lat temu spotkaliśmy się na gruncie zawodowym. Z tego spotkania wyniknęła wspólna pasja i zaangażowanie. Stworzyliśmy salon Różycka-Juszczak Hair, który stał się naszym drugim domem w samym sercu Warszawy. W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie. Nasz zespół tworzą doświadczeni styliści, którzy z przyjemnością zaproponują Państwu idealne rozwiązania fryzjerskie.

Szeroka oferta usług gwarantuje możliwość różnorodnego wyboru dla klientów w każdym wieku. Portfolio dostępne na naszej stronie prezentuje tylko niektóre z wielu propozycji zaprezentowanych na prestiżowy konkurs Color Zoom Challenge w ubiegłych latach. Staramy się wciąż doskonalić, dlatego regularnie jako zespół uczestniczymy w szkoleniach, konkursach i targach, które skupiają zawodowców z naszej branży.

Dokładamy wszelkich starań, by wizyta w naszym salonie była dla Państwa przyjemnym doświadczeniem, które skutkuje poprawą wyglądu i samopoczucia. Oferta dobierana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od długości lub chłonności włosów sprawia, że do każdej głowy dobieramy osobą strategię. Proponujemy regularnie odbywające się konsultacje trychologiczne i stosowanie dermokosmetyków TricoHeal, które są efektem współpracy wielu specjalistów z zakresu bioinżynierii. Bazujemy na nowoczesnych technologiach i służymy Państwu w doborze kosmetyków oraz sposobów na codzienną pielęgnację. Stawiamy na jakość wykonania usług i chęć regularnego odwiedzania naszego przytulnego salonu.

Gwarantujemy, że nie jest trudno nas znaleźć. Jesteśmy w samym centrum fryzjerskiej mapy Warszawy. Znajdujemy się przy ulicy Żurawiej 45, w bok od ulicy Marszałkowskiej. Z łatwością dojedziesz do nas samochodem lub komunikacją miejską - najbliższy przystanek to Hoża 03.

Zapraszamy do naszego salonu i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu!

Zespół

Au0b1064 1 1
Kasia Juszczak
Au0b1090 1a
Andrzej Juszczak
Robert taras
Robert Taras
Ewelina grzeniecka
Ewelina Grzeniecka
Danielkowalski ab
Daniel Kowalski
Employee default
Katarzyna Traczyk

Udogodnienia

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.