Rozwiń Skrzydła - Mobilne Centrum Kosmetyczne - Opinie

Katowice
5.0
6 opinii

Opinie

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo sympatyczna Pani z profesjonalnym podejściem do klienta. Jest bardzo dyspozycyjna co pozwoliło mi się z nią umówić w dosyć nietypowych godzinach. Jestem mega zadowolona z moich "nowych" paznokci :) (wszyscy mi zazdroszczą) Polecam bo warto !

 • BA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Kasi. Korzystałam już kilka razy, za każdym razem miałam inne, śliczne paznokietki, takie jakie sobie wymarzyłam. Miła atmosfera, czułam się wyciszona i pewna , że jestem w dobrych rękach. Polecam wszystkim paniom, które chcą się poczuć piękne, zrelaksowane i "zaopiekowane".

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam Centrum Kosmetyczne Pani Kasi. Paznokcie się przepiękne i perfekcyjnie dopracowane. Podczas zabiegu panowała atmosfera relaksu i wyciszenia, co pozytywnie wpłynęło na moje samopoczucie. Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom, które chcą mieć piękne, zadbane i naturalnie wyglądające paznokcie.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona, wszystkim polecam;) Robie tu paznokcie od jakiegos czasu i zawsze jestem zadowolona. Paznokcie żelowe zrobione super. Bardzo cieńkie, wygladaja jak prawdziwe! Do tego bardzo miła i sympatyczna Pani robiąca paznokcie:)

 • DU
  5.0
  niezweryfikowany

  Różowiutkie, hybrydowe, wspaniałe, idealnie pasowały do kreacji weselnej, paznokcie zrobione przepięknie, fachowo, dokładnie i bardzo estetycznie.Pani bardzo miła, punktualna i znająca się na "rzeczy" (: i jeszcze paznokcie zrobione trwale, minęło już trochę czasu a nic się z nimi nie dzieje, polecam w stu procentach

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki poradziła sobie Pani z moimi zaniedbanymi paznokciami. Moje paznokcie dla odmiany są teraz bardzo zadbane i piękne. Miałam przedłużane bardzo krótkie obgryzione paznokcie metodą żelową na tipsie, french. Polecam każdej osobie, której naturalne paznokcie są problematyczne.