Przejdź do głównej zawartości

Róża von Mach

Strzelców 50/1, 81-586 Gdynia

WITAJ W MOIM ŚWIECIE!
TYTUŁ LINERGISTKI UZYSKAŁAM KOŃCZĄC PROFESJONALNE SZKOLENIA
U ŚWIATOWYCH MISTRZÓW W TEJ DZIEDZINIE. OD LAT ZAJMUJĘ SIĘ RÓWNIEŻ KOSMETOLOGIĄ MEDYCZNĄ.
Nieustannie doskonalę swoją wiedzę uczestnicząc w międzynarodowych sympozjach, szkoleniach, dzięki czemu dążę do perfekcji oraz na bieżąco chłonę nowości ze świata Makijażu permanentnego. Ciągły kontakt z Klientkami, a także fachowa literatura dopełnia moje zaangażowanie w tą szeroką i odpowiedzialną dziedzinę. Wyróżniającym mnie atutem są moje zdolności artystyczne, dzięki którym zawdzięczam doskonałe wyczucie koloru oraz „pewną kreskę”. BYŁAM SOBIE PRAWNIKIEM… DO CZASU KIEDY POSTANOWIŁAM COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU. W 2010 ROKU ZAŁOŻYŁAM PIERWSZE W TRÓJMIEŚCIE MOBILNE SPA – LILY ROSE.
Zainspirowana tematyką upiększania, rozpoczęłam i ukończyłam z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Zdrowia na kierunku Kosmetologia. W krótkim czasie usłyszałam o makijażu permanentnym i postanowiłam spróbować swoich sił. W związku z tym, że w wolnych chwilach maluję obrazy, uznałam, że to nie może być trudne. Zabrałam moje modelki i pojechałam do Łodzi na kompleksowe szkolenie z makijażu permanentnego oraz metody piórkowej.

Wróciłam z milionem pytań, więc kilka miesięcy później wybrałam się jeszcze dalej – tym razem do Wrocławia na rozszerzony kurs, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Moje serce zabiło mocniej do metody piórkowej brwi, kiedy zobaczyłam jak naturalne, delikatne efekty można osiągnąć. Codziennie przed TV rysowałam setki brwi, ćwicząc idealne położenie włosa. W tym samym czasie ukończyłam serię szkoleń z wypełnień kwasem hialuronowym oraz mezoterapii igłowej i pokochałam powiększanie ust. W kolejnych latach zdobywałam wiedzę na szkoleniach, dotyczących wypełnień zmarszczek, wolumetrii twarzy. W 2014 roku postanowiłam rozszerzyć zakres wiedzy na temat pigmentacji i wybrałam się na szkolenie z mikropigmentacji paramedycznej (blizny, odtwarzanie aureoli sutkowej po mastektomii, maskowanie bielactwa i łysienia plackowatego). Następnie, szukając idealnej metody pigmentacji, zdecydowałam się na udział w szkoleniu w Piasecznie, gdzie poznałam innowacyjne techniki pigmentacji trójwymiarowej. W 2015 roku uczestniczyłam również w międzynarodowej konferencji „All About Brows” w Warszawie. Dotyczyła ona makijażu samych brwi czterema metodami. Szkolenia poprowadziły światowe sławy, przekazując tajniki specjalistycznej wiedzy. W ubiegłym roku rozpoczęłam studia na Kosmetologii Medycznej, aby uzyskac tytuł Kosmetologa. Dołączyłam do projektu „Motyle świadomości”, dzięki temu w moim salonie można będzie bezpłatnie wykonać zabieg odtworzenia brodawki sutkowej po mastektomii. Po wielu szkoleniach i latach pracy z klientkami stawiam wyłącznie na naturalny makijaż permanentny, subtelnie podkreślający dzieło Matki Natury. Usuwam również makijaż metodą Rejuvi. W salonie można wykonać zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego oraz tatuażu na wysokiej jakości sprzęcie .Każdego roku przechodzę szkolenie w Sanepidzie, aby dbać o bezpieczeństwo moich klientek oraz sterylność pracy. Do wszystkich zabiegów używam wyłącznie jednorazowych sprzętów. Makijaż wykonuję amerykańskimi pigmentami, które posiadają certyfikat jakości i bezpieczeństwa.

Kazdego roku uczestnicze w kilkunastu szkoleniach, aby byc na biezaco z nowinkami w kosmetologii estetycznej oraz podnoscic swoje kwalifikacje. Z wielu poznanych technik wybieram to, co najlepsze, aby móc Was upiększać każdego dnia <3

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa