Rosaline

Saperów 7, 53-151 Wrocław

Rosaline znajduje się przy Saperów 7 w Wrocławiu. Czasami jeden zabieg lub masaż może sprawić, że człowiek poczuje się lepiej. W naszej ofercie przygotowaliśmy same takie “poprawiacze humoru”. Wybierz coś dla siebie i zrelaksuj się. Nasze usługi to między innymi mikrodermabrazja, ścieranie naskórka, solarium, opalanie, a także manicure, pielęgnacja dłoni. To kiedy się widzimy?

3.8
5 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Szczerze polecam. Skorzystałam z oferty salonu poprzez zakup zabiegu na portalu Citeam. Jestem mile zaskoczona NA PRAWDĘ WSPANIAŁĄ OBSŁUGĄ i zabiegiem. Na pewno drugi raz skorzystam z salonu..

  Szczerze polecam masaże!

 • IZ
  2.0
  niezweryfikowany

  Zupełny brak kultury -Obsługa zapomniało, że piękny wygląd zewnętrzny to nie wszystko. NIE POLECAM!

 • MA
  2.0
  niezweryfikowany

  MANICURE HYBRYDOWY, KTÓRY ODPADŁ PO DWÓCH DNIACH, DO TEGO ***treść usunięta przez moderatora*** DODATKOWYCH PIENIĘDZY, ZDECYDOWANIE ODRADZAM

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja byłam ostatnio w Rosaline na peelingu kawitacyjnym. Masaż mega odprężający, aż zasnęłam, cały zabieg wykonany solidnie i z sercem, bardzo miła obsługa i atmosfera. Polecam każdemu kto ceni sobie dobrze wykonany zabieg i jednocześnie relaks.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo dobrze i solidnie wykonany zabieg mikrodermabrazji. Rewelacyjny, odprężający masaż twarzy!! Bardzo rzadko zdarza mi się tak dobrze wykonany zabieg mikro z kuponu/gruponu. Nie jedna pełnopłatna mikro w innych salonach była wykonana bardziej po łebkach a tu mile się zaskoczyłam! Efekt jest rewelacyjny. Kosmetyczka słucha sugestii, gdzie potrzeba mocniej albo delikatniej złuszczyć. Wszystko co powinno być zrobione w ramach tego zabiegu było zrobione porządnie.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.