Robert Mazurkiewicz Top Stylista

Józefa Dietla 105, 31-031 Kraków

Fryzjerstwo to połączenie sztuki, elegancji i perfekcji. Jest formą wyrażania siebie, przekazywania tego co najlepsze, najwartościowsze. W swojej pracy niezwykle cenie takie wartości jak indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość pracy i poczucie spełnienia.

Moje doświadczenie w usługach fryzjerskich to 20 lat spędzonych w Polsce i za granicą. Od pomocy asystenta, aż do top stylisty; od klasycznego baleyagge, przez sombre, ombre, aż do flamboyage; od trwałej ondulacji, po hollywoodzkie fale czy od bycia pracownikem, aż do prowadzenia własnej działalności.

Filozofia zrównoważonego piękna, którą promuje włoska firma Davines, produkty do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji są doskonałą kompozycją dla osób ceniących sobie proekologiczne podejście do życia. Produkty z ekskluzywnej rekonstrukcji Olaplex są w stałej ofercie pracy w salonie.
Aby sprostać wymaganiom wysokiej jakości usług i perfekcyjnej stylizacji to w ofercie salonu dostępne są również produkty maki Kevin Murphy. Ich doskonały skład iście związany z biomedycyną pozwala na zadbanie o każdy mikromilimetr struktury włosa. Kuracja Kevin Murphy z masażem to najlepszy relaks podczas pobytu w salonie.

21/10/2017 do Polski przyjechał Guy Tang i zaprezentował najnowszą koloryzację jaka istnieje na świecie w dziedzinie fryzjerstwa. Salon Top Stylista, jako jeden z pierwszych w Europie! rozpoczął pracę na tych produktach.

Jestem dumny z tego, że mogę zaproponować swoim klientom więcej niż tylko standardowe usługi. To coś, czego powinna skosztować każda kobieta.

Mój artyzm przelewa się także na papier. Kilka lat temu wydałem tom poezji a obecnie rozpocząłem pisanie haiku, japońskiej poezji. Przez wiele lat tworzyłem różne przedstawienia, pisałem scenariusze, szyłem stroje. Chciałem też nauczyć się gry na pianinie, ale jeszcze czekam na odpowiedni moment...

Pozdrawiam serdecznie:
Robert Mazurkiewicz

Wszystkie usługi

5.0
79 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  Baleyagge + farba + strzyżenie

  Polecam usługi Pana Roberta. To dobry i doświadczony fachowiec. Efekt końcowy był jak zwykle świetny :)

 • DA
  5.0
  Kolor (jednolity) + strzyżenie

  Odmładzająca fryzura, świetnie dobrany kolor. Dziękuję

 • MA
  5.0
  Farba + refleksy + strzyżenie

  Perfekcyjna fryzura :-)

 • AN
  5.0
  Farba + refleksy + strzyżenie, Rekonstrukcja Olaplex do usługi koloryzacji

  Zmiany, zmiany, zmiany. Nigdy nie czułam sie lepiej po wizycie u fryzjera :) nie moge sie doczekac kolejnej:)

  R
  Odpowiedź od Robert Mazurkiewicz Top Stylista :

  😍😍😍

 • MA
  5.0

  Pan Robert idealnie dobiera kolor i fryzure do twarzy. Uzywa tylko sprawdzonych i dobrej jakości produktow. Bardzo mily w stosunku do klienta. Polecam.

  R
  Odpowiedź od Robert Mazurkiewicz Top Stylista :

  🤩🤩🤩

Zespół

Data
Robert Mazurkiewicz

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.