Robert Mazurkiewicz Top Stylista

Józefa Dietla 105, 31-031 Kraków

Fryzjerstwo to połączenie sztuki, elegancji i perfekcji. Jest formą wyrażania siebie, przekazywania tego co najlepsze, najwartościowsze. W swojej pracy niezwykle cenie takie wartości jak indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość pracy i poczucie spełnienia.

Moje doświadczenie w usługach fryzjerskich to 20 lat spędzonych w Polsce i za granicą. Od pomocy asystenta, aż do top stylisty; od klasycznego baleyagge, przez sombre, ombre, aż do flamboyage; od trwałej ondulacji, po hollywoodzkie fale czy od bycia pracownikem, aż do prowadzenia własnej działalności.

Filozofia zrównoważonego piękna, którą promuje włoska firma Davines, produkty do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji są doskonałą kompozycją dla osób ceniących sobie proekologiczne podejście do życia. Produkty z ekskluzywnej rekonstrukcji Olaplex są w stałej ofercie pracy w salonie.
Aby sprostać wymaganiom wysokiej jakości usług i perfekcyjnej stylizacji to w ofercie salonu dostępne są produkty maki Kevin Murphy. Ich doskonały skład iście związany z biomedycyną pozwala na zadbanie o każdy mikromilimetr struktury włosa. Kurację Kevin Murphy z masażem to najlepszy relaks podczas usługi.

21/10/2017 do Polski przyjechał Guy Tang i zaprezentował najnowszą koloryzację jaka istnieje na świecie w dziedzinie fryzjerstwa. Salon Top Stylista, jako jeden z pierwszych w Europie! rozpoczął pracę na tych produktach.

Jestem dumny z tego, że mogę zaproponować swoim klientom więcej niż tylko standardowe usługi. To coś, czego powinna skosztować każda kobieta.

Mój artyzm przelewa się także na papier. Kilka lat temu wydałem tom poezji a obecnie rozpocząłem pisanie haiku, japońskiej poezji. Przez wiele lat tworzyłem różne przedstawienia, pisałem scenariusze, szyłem stroje. Chciałem też nauczyć się gry na pianinie, ale jeszcze czekam na odpowiedni moment...

Pozdrawiam serdecznie:
Robert Mazurkiewicz

Wszystkie usługi

4.9
57 opinii

Opinie

 • DA
  5.0

  Świetne obcięcie dopasowe do mojego charakteru. Kolor doskonale dobrany do pory roku.
  I niezmiennie wyśmienite wyczucie potrzeb klienta, przytulna atmosfera, elastyczne godziny pracy.

 • MA
  5.0

  Panie Robercie, dziekuje bardzo - wszystko wyszlo wspaniale. Dziekuje za cierpliwosc i otwartosc w poszukiwaniu nowych rozwiazan:)

 • EW
  5.0

  Zawsze wychodzę zadowolona :)

 • BE
  5.0

  Pan Robert jest profesjonalistą. Pięknie strzyże i farbuje włosy jednocześnie je pielęgnując. Jestem z efektu na moich włosach zachwycona, gdyż kolor został dobrany do mojej karnacji i dobrze się w nim czuję. Otrzymałam również porady jak pielęgnować włosy i w jakiej ilości nakładać kosmetyki. Pan Robert jest również bardzo miłym człowiekiem.

 • JU
  5.0

  Polecam. Profesjonalna obsługa. Efekt koloryzacji wow.

Zespół

Data
Robert Mazurkiewicz

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.