Robert Mazurkiewicz Top Stylista

Józefa Dietla 105, 31-031 Kraków

Fryzjerstwo to połączenie sztuki, elegancji i perfekcji. Jest formą wyrażania siebie, przekazywania tego co najlepsze, najwartościowsze. W swojej pracy niezwykle cenie takie wartości jak indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość pracy i poczucie spełnienia.

Moje doświadczenie w usługach fryzjerskich to 20 lat spędzonych w Polsce i za granicą. Od pomocy asystenta, aż do top stylisty; od klasycznego baleyagge, przez sombre, ombre, aż do flamboyage; od trwałej ondulacji, po hollywoodzkie fale czy od bycia pracownikem, aż do prowadzenia własnej działalności.

Filozofia zrównoważonego piękna, którą promuje włoska firma Davines, produkty do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji są doskonałą kompozycją dla osób ceniących sobie proekologiczne podejście do życia. Produkty z ekskluzywnej rekonstrukcji Olaplex są w stałej ofercie pracy w salonie.
Aby sprostać wymaganiom wysokiej jakości usług i perfekcyjnej stylizacji to w ofercie salonu dostępne są również produkty maki Kevin Murphy. Ich doskonały skład iście związany z biomedycyną pozwala na zadbanie o każdy mikromilimetr struktury włosa. Kuracja Kevin Murphy z masażem to najlepszy relaks podczas pobytu w salonie.

21/10/2017 do Polski przyjechał Guy Tang i zaprezentował najnowszą koloryzację jaka istnieje na świecie w dziedzinie fryzjerstwa. Salon Top Stylista, jako jeden z pierwszych w Europie! rozpoczął pracę na tych produktach.

Jestem dumny z tego, że mogę zaproponować swoim klientom więcej niż tylko standardowe usługi. To coś, czego powinna skosztować każda kobieta.

Mój artyzm przelewa się także na papier. Kilka lat temu wydałem tom poezji a obecnie rozpocząłem pisanie haiku, japońskiej poezji. Przez wiele lat tworzyłem różne przedstawienia, pisałem scenariusze, szyłem stroje. Chciałem też nauczyć się gry na pianinie, ale jeszcze czekam na odpowiedni moment...

Pozdrawiam serdecznie:
Robert Mazurkiewicz

Wszystkie usługi

5.0
96 opinii

Opinie

 • JO
  5.0
  Farba + refleksy + strzyżenie + Olaplex

  Najlepszy!
  😃😃
  Piekny kolor, super cięcie, profesjonalizm w kazdym aspekcie

 • IG
  5.0
  Kolor (jednolity) + strzyżenie

  Profesjonalnie jak zawsze, polecam!

  R
  Odpowiedź od Robert Mazurkiewicz Top Stylista :

  😊

 • DA
  5.0
  Kolor (jednolity) + strzyżenie

  Dziękuję za piękną fryzurę.

  R
  Odpowiedź od Robert Mazurkiewicz Top Stylista :

  😍😍😍

 • ZO
  5.0
  Farba + refleksy + strzyżenie

  Zawsze efektowna i zarazem praktyczna fryzura

  R
  Odpowiedź od Robert Mazurkiewicz Top Stylista :

  😀😀😀

 • PA
  5.0
  Refleksy (flamboyage) + strzeżenie

  Zawsze po wyjściu od Pana Roberta wychodzę zadowolona. Z pierwszego strzyżenia byłam tak zadowolona, iż wiedziałam, że będę tu wracać. Po dzisiejszej koloryzacji jestem również zachwycona. Dość długo ostatnio obstawałam za swoim kolorem naturalnym, ale dzisiejsza koloryzacja jest strzałem w dziesiątkę. Zdecydowanie polecam!

  R
  Odpowiedź od Robert Mazurkiewicz Top Stylista :

  🤩🤩🤩

Zespół

Data
Robert Mazurkiewicz
Fryzjer

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.