Robert Mazurkiewicz Top Stylista

Józefa Dietla 105, 31-031 Kraków

Fryzjerstwo to połączenie sztuki, elegancji i perfekcji. Jest formą wyrażania siebie, przekazywania tego co najlepsze, najwartościowsze. W swojej pracy niezwykle cenie takie wartości jak indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość pracy i poczucie spełnienia.

Moje doświadczenie w usługach fryzjerskich to 20 lat spędzonych w Polsce i za granicą. Od pomocy asystenta, aż do top stylisty; od klasycznego baleyagge, przez sombre, ombre, aż do flamboyage; od trwałej ondulacji, po hollywoodzkie fale czy od bycia pracownikem, aż do prowadzenia własnej działalności.

Filozofia zrównoważonego piękna, którą promuje włoska firma Davines, produkty do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji są doskonałą kompozycją dla osób ceniących sobie proekologiczne podejście do życia. Produkty z ekskluzywnej rekonstrukcji Olaplex są w stałej ofercie pracy w salonie.
Aby sprostać wymaganiom wysokiej jakości usług i perfekcyjnej stylizacji to w ofercie salonu dostępne są produkty maki Kevin Murphy. Ich doskonały skład iście związany z biomedycyną pozwala na zadbanie o każdy mikromilimetr struktury włosa. Kurację Kevin Murphy z masażem to najlepszy relaks podczas usługi.

21/10/2017 do Polski przyjechał Guy Tang i zaprezentował najnowszą koloryzację jaka istnieje na świecie w dziedzinie fryzjerstwa. Salon Top Stylista, jako jeden z pierwszych w Europie! rozpoczął pracę na tych produktach.

Jestem dumny z tego, że mogę zaproponować swoim klientom więcej niż tylko standardowe usługi. To coś, czego powinna skosztować każda kobieta.

Mój artyzm przelewa się także na papier. Kilka lat temu wydałem tom poezji a obecnie rozpocząłem pisanie haiku, japońskiej poezji. Przez wiele lat tworzyłem różne przedstawienia, pisałem scenariusze, szyłem stroje. Chciałem też nauczyć się gry na pianinie, ale jeszcze czekam na odpowiedni moment...

Pozdrawiam serdecznie:
Robert Mazurkiewicz

Fryzjer
5.0
49 opinii

Opinie

 • SY
  5.0

  Pan Robert to najlepszy fryzjer jakiego miałam! Naprawdę jest mistrzem w swojej pracy i jej pasjonatem. O włosach wie chyba wszystko i zawsze odpowiednio dobierze pielęgnacje, fryzurę i kolor. Po cięciu włosy zawsze mi się dobrze układają, nawet jeśli minie już trochę czasu od poprzedniej wizyty. Dzisiejsza stylizacja - cięcie i kolor są super! Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana Roberta.

  Sylwia 20.11.2017
 • DO
  5.0

  Pełen profesjonalizm. Kobieta czuje się wyjątkowo potraktowana.

  Dorota 20.11.2017
 • AG
  5.0

  Jak zawsze w 100% zadowolona :)

  Agata 17.11.2017
 • JU
  5.0

  Super. Bardzo profesjonalnie. Polecam

  Judyta 16.11.2017
 • AS
  5.0

  Mistrz! Człowiek od którego za każdym razem wychodzę z uśmiechem na ustach. Dziękuję!

  Asia 14.11.2017

Zespół

Data
Robert Mazurkiewicz

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Przyjazne dla dzieci
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.