Robert Mazurkiewicz Top Stylista

Józefa Dietla 105, 31-031 Kraków

Fryzjerstwo to połączenie sztuki, elegancji i perfekcji. Jest formą wyrażania siebie, przekazywania tego co najlepsze, najwartościowsze. W swojej pracy niezwykle cenie takie wartości jak indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka jakość pracy i poczucie spełnienia.

Moje doświadczenie w usługach fryzjerskich to 20 lat spędzonych w Polsce i za granicą. Od pomocy asystenta, aż do top stylisty; od klasycznego baleyagge, przez sombre, ombre, aż do flamboyage; od trwałej ondulacji, po hollywoodzkie fale czy od bycia pracownikem, aż do prowadzenia własnej działalności.

Filozofia zrównoważonego piękna, którą promuje włoska firma Davines, produkty do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji są doskonałą kompozycją dla osób ceniących sobie proekologiczne podejście do życia. Produkty z ekskluzywnej rekonstrukcji Olaplex są w stałej ofercie pracy w salonie.
Aby sprostać wymaganiom wysokiej jakości usług i perfekcyjnej stylizacji to w ofercie salonu dostępne są również produkty maki Kevin Murphy. Ich doskonały skład iście związany z biomedycyną pozwala na zadbanie o każdy mikromilimetr struktury włosa. Kuracja Kevin Murphy z masażem to najlepszy relaks podczas pobytu w salonie.

21/10/2017 do Polski przyjechał Guy Tang i zaprezentował najnowszą koloryzację jaka istnieje na świecie w dziedzinie fryzjerstwa. Salon Top Stylista, jako jeden z pierwszych w Europie! rozpoczął pracę na tych produktach.

Jestem dumny z tego, że mogę zaproponować swoim klientom więcej niż tylko standardowe usługi. To coś, czego powinna skosztować każda kobieta.

Mój artyzm przelewa się także na papier. Kilka lat temu wydałem tom poezji a obecnie rozpocząłem pisanie haiku, japońskiej poezji. Przez wiele lat tworzyłem różne przedstawienia, pisałem scenariusze, szyłem stroje. Chciałem też nauczyć się gry na pianinie, ale jeszcze czekam na odpowiedni moment...

Pozdrawiam serdecznie:
Robert Mazurkiewicz

5.0
125 opinii

Opinie

 • EW
  5.0
  Kolor (jednolity) + strzyżenie + Olaplex

  Polecam 🙂 100% satysfakcji z koloru i dobranej fryzury.

 • KA
  5.0
  Farba + refleksy + strzyżenie

  To była moja 4 wizyta u p. Roberta i napewno nie ostatnia. Mam do niego pełne zaufanie bo zawsze efekty przerastają moje oczekiwania. Polecam👍🏻

 • JO
  5.0
  Farba + refleksy + strzyżenie

  Robert jak zwykle zrobił świetną pracę :)) Kolor i cięcie bardzo mi się podobają! Dziękuje!

 • SY
  4.0
  Farba + refleksy + strzyżenie + Olaplex

  Kolor niestety bardzo szybko się zmył, efekt odrostu nie został zatuszowany.

 • KO
  5.0
  Strzyżenie męskie

  Efekt końcowy jak zawsze zachwycający i zgodny z wcześniejszymi założeniami, dzięki Panu Robertowi mój strach przed fryzjerem został permamentnie zażegnany. Polecam każdemu

Zespół

Robert Mazurkiewicz
Robert Mazurkiewicz
Fryzjer

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.