Revlon

plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

Salon Urody Revlon Professional to nowoczesny, choć istniejący na rynku od wielu lat zakład, który ma w swojej ofercie fryzjerstwo damskie, męskie i dziecięce oraz wybrane usługi kosmetyczne. Zakład działa pod patronatem międzynarodowego koncernu kosmetycznego Colomer, reprezentując markę Revlon.

W salonie pracuje znakomita kadra, która swoje wysokie umiejętności zawdzięcza częstym szkoleniom w kraju i za granicą, uczestnictwem w różnych pokazach i warsztatach technicznych. Ciągły rozwój zawodowy i artystyczny sprawia, że usługi są coraz lepszej jakości, a zadowoleni klienci chętnie wracają oraz polecają salon swoim znajomym.

Salon Urody Revlon Professional specjalizuje się w usługach w zakresie fryzjerstwa. Pracujący tu styliści proponują pełny zakres usług dla pań, panów i dzieci. Doskonała fryzura to nie tylko dobre strzyżenie, ale też odpowiedni dobór kolorów, a w tym salon jest niedościgniony. Gdy trzeba, fryzjerzy zregenerują włosy lub poddadzą je kuracji zwiększającej objętość.

Oprócz usług fryzjerskich salon oferuje usługi makijażu, manicure i pedicure. Dwie ostatnie propozycje są wyjątkowo bogate, bowiem specjaliści od paznokci pilnie śledzą wszelkie nowinki w tej branży, a następnie wprowadzają je do katalogu swoich usług. W salonie można też skorzystać z solarium.

Salon Urody Revlon Professional mieści się w Parku Handlowym Janki przy Pl. Szwedzkim (obok Ikei). Warto wcześniej się umówić na wizytę, najlepiej korzystając z aplikacji online.

Wszystkie usługi

4.9
246 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  Cięcie męskie

  Mąż ma super fryzurę i też chwali.

 • KI
  5.0
  Cięcie damskie +stylizacja, Kolor +pojaśnienie,refleksy,1/2balayage /Pakiet

  Polecam, zawsze profesjonalne podejście do klienta. Najbardziej polecam panią Teresę i panią Justynę - obie są świetne w tym co robią.

 • MS
  5.0
  Zel,akryl na formie,Przedłużenie paznokci (bez malowania)

  Polecam usługi w tym salonie.

 • BO
  5.0
  Cięcie męskie

  Wszystko w porządku.

 • AN
  5.0
  Pedicure podstawowy/ bez malowania, Manicure / bez malowania

  Pani Eliza, jak zawsze świetna

Zespół

Anna
Anna
fryzjerka
Rezerwuj
Eliza
Eliza
stylistka paznokci
Rezerwuj
Jola
Jola
stylistka paznokci
Rezerwuj
Justyna
Justyna
fryzjerka
Rezerwuj
Mariola
Mariola
fryzjerka
Rezerwuj
Marta
Marta
fryzjerka
Rezerwuj

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.