Revlon

plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

Salon Urody Revlon Professional to nowoczesny, choć istniejący na rynku od wielu lat zakład, który ma w swojej ofercie fryzjerstwo damskie, męskie i dziecięce oraz wybrane usługi kosmetyczne. Zakład działa pod patronatem międzynarodowego koncernu kosmetycznego Colomer, reprezentując markę Revlon.

W salonie pracuje znakomita kadra, która swoje wysokie umiejętności zawdzięcza częstym szkoleniom w kraju i za granicą, uczestnictwem w różnych pokazach i warsztatach technicznych. Ciągły rozwój zawodowy i artystyczny sprawia, że usługi są coraz lepszej jakości, a zadowoleni klienci chętnie wracają oraz polecają salon swoim znajomym.

Salon Urody Revlon Professional specjalizuje się w usługach w zakresie fryzjerstwa. Pracujący tu styliści proponują pełny zakres usług dla pań, panów i dzieci. Doskonała fryzura to nie tylko dobre strzyżenie, ale też odpowiedni dobór kolorów, a w tym salon jest niedościgniony. Gdy trzeba, fryzjerzy zregenerują włosy lub poddadzą je kuracji zwiększającej objętość.

Oprócz usług fryzjerskich salon oferuje usługi makijażu, manicure i pedicure. Dwie ostatnie propozycje są wyjątkowo bogate, bowiem specjaliści od paznokci pilnie śledzą wszelkie nowinki w tej branży, a następnie wprowadzają je do katalogu swoich usług. W salonie można też skorzystać z solarium.

Salon Urody Revlon Professional mieści się w Parku Handlowym Janki przy Pl. Szwedzkim (obok Ikei). Warto wcześniej się umówić na wizytę, najlepiej korzystając z aplikacji online.

Fryzjer
4.9
132 opinie

Opinie

 • DA
  5.0

  jak zawsze pełen profesjonalizm i miła atmosfera

 • EW
  5.0

  Pani Marta spisała się rewelacyjnie!!! Bardzo dziękuję za tak miłą i profesjonalną obsługę :-)

 • JO
  5.0

  Witam
  Pani Justyna jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Cięcie cudne włosy układają się świetnie, i kreatywność Pani Justyny super!!!

 • MO
  5.0

  Bardzo miła obsługa, usługi bardzo profesjonalne.

 • KR
  5.0

  Super obsługa. Jestem zadowolony ze sposobu w jaki zostałem obsłużony

Zespół

Employee default
Anna
Employee default
Eliza
Employee default
Ina
Employee default
Jola
Employee default
Justyna
Employee default
Mariola

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.