Revlon

plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

Salon Urody Revlon Professional to nowoczesny, choć istniejący na rynku od wielu lat zakład, który ma w swojej ofercie fryzjerstwo damskie, męskie i dziecięce oraz wybrane usługi kosmetyczne. Zakład działa pod patronatem międzynarodowego koncernu kosmetycznego Colomer, reprezentując markę Revlon.

W salonie pracuje znakomita kadra, która swoje wysokie umiejętności zawdzięcza częstym szkoleniom w kraju i za granicą, uczestnictwem w różnych pokazach i warsztatach technicznych. Ciągły rozwój zawodowy i artystyczny sprawia, że usługi są coraz lepszej jakości, a zadowoleni klienci chętnie wracają oraz polecają salon swoim znajomym.

Salon Urody Revlon Professional specjalizuje się w usługach w zakresie fryzjerstwa. Pracujący tu styliści proponują pełny zakres usług dla pań, panów i dzieci. Doskonała fryzura to nie tylko dobre strzyżenie, ale też odpowiedni dobór kolorów, a w tym salon jest niedościgniony. Gdy trzeba, fryzjerzy zregenerują włosy lub poddadzą je kuracji zwiększającej objętość.

Oprócz usług fryzjerskich salon oferuje usługi makijażu, manicure i pedicure. Dwie ostatnie propozycje są wyjątkowo bogate, bowiem specjaliści od paznokci pilnie śledzą wszelkie nowinki w tej branży, a następnie wprowadzają je do katalogu swoich usług. W salonie można też skorzystać z solarium.

Salon Urody Revlon Professional mieści się w Parku Handlowym Janki przy Pl. Szwedzkim (obok Ikei). Warto wcześniej się umówić na wizytę, najlepiej korzystając z aplikacji online.

Fryzjer
Paznokcie
4.9
104 opinie

Opinie

 • KA
  5.0

  Pani Mariola hm... odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Do niej można w ciemno usiąść i będzie się mega zadowolonym.
  Dzięki Pani Mariolu

  Katarzyna 20.10.2017
 • MA
  5.0

  Pełen profesjonalizm.
  Polecam!

  Marek 16.10.2017
 • AD
  5.0

  Jak zawsze u Pani Tereski - sympatycznie i profesjonalnie. Dziękuję!

  Agnieszka Dawid 14.10.2017
 • JU
  5.0

  Pani Ania jak zwykle wykazała się ogromnym profesjonalizmem. Korzystam z usług salonu wiele lat zawsze jestem zadowolona. Pani Ania to cudowna osoba i bardzo zdolna!

  Justyna 10.10.2017
 • EM
  5.0

  Profesjonalizm Pani Justyny i Pani Joli a także przemiła atmosfera. Przy dwóch usługach, zakupie kremu i dla stałego klienta nie dostałem żadnego rabatu.

  Emil 09.10.2017

Zespół

Employee default
Anna
Employee default
Eliza
Employee default
Jola
Employee default
Justyna
Employee default
Mariola
Employee default
Marta

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.