Revival Clinic

Adama Branickiego 10 lok 118, 02-972 Warszawa

Revival Clinic zaprasza Was do Wilanowa na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii na najwyższym światowym poziomie. Specjalizacją naszej kliniki są innowacyjne metody leczenia różnych problemów natury estetycznej, które, powodując dyskomfort psychiczny, ograniczają i odbijają się negatywnie na jakości życia.

Naszym celem jest rozbudzenie Waszej świadomości siebie i swojego ciała. Podczas konsultacji w naszej klinice staramy się pokazać Wam, że współczesne osiągnięcia branży beauty pozwalają skutecznie walczyć nawet z tymi przypadłościami, które dotychczas wydawały się być nie do zwalczenia. Poprawiamy niedoskonałości skóry i ciała, likwidujemy krępujące dolegliwości i przywracamy Wam radość życia.

Nasz zespół składa się z lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów, dermatologów, laryngologów, ginekologów, dietetyków, podologów i kosmetologów. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje, specjalistyczną wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe. Oddając się w nasze ręce, możecie nam zaufać. Indywidualnie podchodzimy do Waszych potrzeb, szczegółowo analizujemy Wasze oczekiwania i proponujemy kompleksowe rozwiązania, które tworzą Wasz osobisty i całościowy program leczenia. Takie podejście przyczynia się do potęgowania skuteczności działań i osiągania satysfakcjonujących efektów końcowych.

Wszystkie usługi

4.8
19 opinii

Opinie

 • TO
  5.0
  Laserowe leczenie krwawień z nosa

  Profesjonalne podejście do sprawy

 • A
  5.0

  Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie,miła i serdeczna wychodząc na przeciw klientowi.Dziękuję serdecznie

 • S.
  5.0
  Peeling kawitacyjny, Kwas migdałowy

  Pani Karolina to profesjonalistka w każdym calu,przy tym przemiła i otwarta.

 • MA
  1.0
  Konsultacja medycyna estetyczna

  wizytę oceniam słabo....opóźnienie przyjęcia mnie to 40 minut....konsultacja 10 min cena 150 zł po wizycie w Revival pojechałem do kliniki ESTELL również konsultacja bez zapisu w ciągu 10 min koszt 0zł uważam że tyle samo owinna kosztować w REVIVAL nawet w ramach rekompensaty za oczekiwanie 40 min. co uważam ,że jeśli się kogoś uawia na daną godzinę to poślizg czasowy może wynosić max..10 min.

  RC
  Odpowiedź od Revival Clinic:

  Szanowny Panie,
  Bardzo dziękujemy za Pańską opinię. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pańskich oczekiwań. Potwierdzam, że w tym dniu odnotowaliśmy duże opóźnienia w przyjęciu Pacjentów. Było to spowodowane strajkiem taksówkarzy w Warszawie i trudnością Pani Doktor z dotarciem do naszej Kliniki. Była to wyjątkowa sytuacja wywołana blokadą części transportu w Warszawie.
  Co do konsultacji, to w naszej Klinice są one także bezpłatne w sytuacji, kiedy Pacjent wykonuje zabieg w tym samym dniu.
  Jeszcze raz przepraszamy i zapraszamy ponownie do Revival Clinic.
  Z poważaniem
  Zespół Revival Clinic

 • Z
  5.0
  Exilis - twarz

  Profesjonalizm, bezpieczeństwo i topowe urządzenia

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.