RevitaMed

aleja Piastów 8, 70-331 Szczecin

Zatroszcz się o piękno w atmosferze pełnego relaksu. Profesjonalne zabiegi z zakresu podologii, kosmetologii, wyjątkowe usługi kosmetyczne oraz szeroki zakres rytuałów odprężających znajdziesz w Gabinecie kosmetologii i podologii RevitaMed w Szczecinie. Zlokalizowany jest on w samym centrum miasta przy Alei Piastów 8 (między Lo1, a Pałacem Młodzieży).

W Gabinecie Revita Med można skorzystać z szerokiej oferty usług z zakresu podologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Wśród nich znajdują się m.in. zabiegi upiększające przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, a także zabiegi takie jak lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa. Ponadto można tu zadbać o zdrowie swoich stóp, wykonując zabiegi pielęgnacyjne, korekcyjne oraz poddając się różnorodnym zabiegom korygującym biomechanikę stopy. W RevitaMed można także skorzystać z medycznego przekłuwania uszu i nosa rewolucyjną metodą Blomdahl. To bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie, w którym płatki obu uszu przekłuwane są jednocześnie. Dzięki temu zabieg staje się bardziej komfortowy.

Wszystkie zabiegi w RevitaMed świadczone są przez profesjonalnych kosmetologów i podologów, dbających o pełen komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Specjaliści służą klientom również profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanych usług. Gabinet otwarty jest od poniedziałku do soboty. Rezerwacji zabiegów można dokonywać on-line.

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.