REVITA MED

Księdza Piotra Skargi 5, 71-422 Szczecin

Zatroszcz się o piękno w atmosferze pełnego relaksu. Profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wyjątkowe usługi kosmetyczne oraz szeroki zakres rytuałów odprężających znajdziesz w Specjalistycznym Gabinecie Kosmetologicznym Revita Med w Szczecinie. Zlokalizowany jest on w samym sercu miasta, przy ul. Księdza Piotra Skargi 5 (w pobliżu Ronda Giedroycia oraz Parku Kasprowicza).

W gabinecie Revita Med można skorzystać z szerokiej oferty usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Wśród nich znajdują się m.in. zabiegi upiększające przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnego lasera (depilacja, leczenie trądziku, redukcja rumienia), lipoliza, mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa. Ponadto można tu zadbać o swój wygląd, przedłużając rzęsy metodą 1:1, korzystając z elektrokoagulacji i fotoodmładzania oraz poddając się różnorodnym zabiegom pielęgnującym twarz i okolice oczu. W Revita Med można także skorzystać z medycznego przekłuwania uszu rewolucyjną metodą Blomdahl. To bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie, w którym płatki obu uszu przekłuwane są jednocześnie. Dzięki temu zabieg staje się bardziej komfortowy.

Wszystkie zabiegi w Revita Med świadczone są przez profesjonalnych kosmetologów, dbających o pełen komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Specjaliści służą klientom również profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanych usług. Gabinet otwarty jest siedem dni w tygodniu. Rezerwacji zabiegów można dokonywać on-line.

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
4.9
156 opinii

Opinie

 • KI
  5.0

  Miła atmosfera i dobra usługa.

  Kinga 17.10.2017
 • KI
  5.0

  Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa! Polecam :)

  Kinga 16.10.2017
 • IW
  5.0

  Zadowolona na 100 %

  IWONA 01.10.2017
 • ZB
  5.0

  Git malina za miesiąc wracam

  Zbigniew 29.09.2017
 • ZB
  5.0

  Super . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zbigniew 28.09.2017

Zespół

Img 0076
mgr Magdalena Pruszak

Udogodnienia

 • Przyjazne dla dzieci
 • Program lojalnościowy
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.