Renew Skin

Kościuszki 49, 40-048 Katowice (tuż przy pętli tramwajowej- Przystanek przy ul. Jordana)
5.0
41 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Peeling chemiczny - PCA SKIN Sensi Peel dla skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych

  Super, profesjonalny zabieg ,miła fachowa obsługa .Dziekuję.

 • LI
  5.0
  Redukcja zmian naczyniowych- trądzik różowaty twarz - Alma Harmony Baby Rejuve Dye-VL

  Super mile i profesjonalne doświadczenie kosmetyczne 😀

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany
  Depilacja laserowa Vectus - bikini całkowite

  Na samym początku powiem, iż jestem bardzo zadowolona z usług salonu Renew Skin i z pewnością będę tam wracać w przyszłości. Z każdym kolejnym zabiegiem widzę coraz to lepsze efekty. Dziękuję i gorąco polecam wszystkim!

  Pierwsze wrażenie robią na nas stylowe, pięknie urządzone wnętrza, tworzące klimat spokoju i relaksu. W recepcji jesteśmy witani przez miłą i uśmiechniętą obsługę. W trakcie oczekiwania na zabieg możemy zostać poczęstowani pyszną kawą lub herbatą, jeśli tylko mamy na to ochotę. Przed zabiegiem jesteśmy szczegółowo i rzeczowo informowani o przebiegu zabiegu, przeciwskazaniach i oczekiwanych efektach. Ponadto przeprowadzany jest drobiazgowy wywiad, dotyczący naszego stanu zdrowia, by wykluczyć wszelkie działania niepożądane. Co więcej, jesteśmy zachęcani do zadawania pytań w dowolnym momencie wizyty, w razie jakichkolwiek wątpliwości. Same zabiegi są przeprowadzane za pomocą wysokojakościowego specjalistycznego sprzętu w schludnych, uporządkowanych pomieszczeniach, a zasady higieny są skrupulatnie przestrzegane przed, po i w trakcie trwania zabiegu. Podczas zabiegu jesteśmy informowani o jego przebiegu, kosmetolog wyjaśnia kolejne etapy i kontroluje nasz komfort. Po zakończeniu zabiegu jesteśmy umawiani na kolejną wizytę, jeśli jest taka potrzeba. W kasie istnieje możliwość zapłaty kartą lub gotówką. W dzień poprzedzający zabieg salon przysyła nam wiadomość przypominającą godzinę wizyty.
  Na szczególną uwagę zasługuje właścicielka salonu, pani Katarzyna, cechująca się pełnym profesjonalizmem w podejściu do klienta, rozumieniem i uwzględnianiem jego indywidualnych potrzeb. Oprócz tego jest przesympatyczną, bardzo kontaktową i optymistyczną osobą, co sprawia, że z salonu nie chce się wychodzić :)

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany
  Depilacja laserowa Vectus - bikini całkowite

  Salon bardzo ładny, a przede wszystkim czysty (dla mnie to ważne). Obsługa na najwyższym poziomie, Panie dbają o klienta na każdym etapie obsługi. Miałam doświadczenie z zabiegiem depilacji laserowej w innym salonie i wybieram tylko i wyłącznie Renew :)

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany
  Depilacja laserowa Vectus - bikini całkowite

  Polecam gorąco, miła i profesjonalna obsługa. Sprzęt wysokiej jakości, a także wnętrze bardzo eleganckie, o wysokim standardzie.

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.