Relax in SPA

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Masaż próżniowy BMC

promocja na karnet* :


5 zabiegów x 30 min: 600 540 zł


5 zabiegów x 60 min: 1000 zł 900 zł


Body Master Combo to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń redukujących wyszczuplających, cellulit i jednocześnie wyszczuplających oraz ujędrniających zwiotczałą skórę. Wykorzystuje metodę terapii próżniowej. Zabieg polega na masażu całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w ruchome kulki/rolki oraz kubełkowe nasadki próżniowe, które masują zassany do głowicy fałd skórny. W ten sposób jest rozbijany cellulit oraz nagromadzony tłuszcz. Do ujędrnienia brzucha wykorzystywane są kubełkowe nasadki próżniowe (tzw. bańki), które zasysają i zwalniają skórę brzucha, intensywnie ją gimnastykując. Dzięki temu tkanka mięśniowa staje się bardziej jędrna i elastyczna w sposób widoczny. Zalecana jest seria min. ok. 5 zabiegów.
Efekty: rozbijanie cellulitu oraz nagromadzonego tłuszczu przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej (utrata centymetrów w obwodzie), modelowanie sylwetki, ujędrnienie, wygładzenie, drenaż toksyn (drenaż limfatyczny)
zmniejszenie obrzęków, relaksacja mięśni, efekt przeciwbólowy.
Przebieg zabiegu: zabieg rozpoczynamy od nałożenia na całą powierzchnię zabiegową olejku. Po ustawieniu właściwych parametrów na urządzeniu, przystępujemy do wykonania zabiegu, pozwalającego na całkowite odprężenie. Do tego celu wykorzystujemy unikalną technologię Body Master Combo.

wróć do strony Relax in Spa | wyszczuplanie

wróć do strony Relax in Spa | Strona główna

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.