Przejdź do głównej zawartości

Relax in SPA

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

MediBac by Dermalogica (usługa z dojazdem)

  • MediBac by Dermalogica (usługa z dojazdem) 75 min
    250 zł

Działanie: polecany dla skór tłustych, trądzikowych, zawiera kompozycję substancji o działaniu oczyszczającym, bakteriobójczym, kojącym i regenerującym skórę. Zabieg skutecznie walczy z trądzikiem i zapobiega wczesnemu starzeniu się skóry. Etapy: demakijaż/peeling/masaż twarz/szyja/dekolt/doczyszczanie manualne/aparatura doczyszczająca – zależnie od potrzeb skóry (mikrodermabrazja/oksybrazja lub kawitacja), maska/krem.

Zapisy: rezerwacje przyjmujemy z 24h wyprzedzeniem. W przypadku krótszych terminów - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: salon@relaxinspa.pl. Każda rezerwacja musi być przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailem. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o podanie adresu w polu: “opis”.

Płatności: akceptujemy przedpłaty on-line dokonane przez moment.pl. Inna forma płatności jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu.

Bezpieczeństwo: wszystkie produkty i akcesoria są zdezynfekowane i przygotowane do użycia. Terapeuta zabieg wykonuje w odzieży roboczej, w maseczce ochronnej, rękawiczkach jednorazowych. Łóżko zabiegowe jest dezynfekowane przed i po zabiegu.

Wymagania: niezbędna powierzchnia do dyspozycji: 2m2 w celu ustawienia łóżka oraz dostęp do łazienki.