Przejdź do głównej zawartości

Relax in SPA

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Rytuał autorski "Relax in SPA" (usługa z dojazdem)

  • Rytuał autorski "Relax in SPA" (usługa z dojazdem) 120 min
    300 zł

Zabieg składa się się z kilku kroków mających na celu zapewnić całkowity relaks, odprężenie, poprawę napięcia skóry i odmłodzenie.

Etapy: masaż karku, głowy, pleców, ramion i rąk, masaż stóp. Następnie demakijaż/peeling kawitacyjny/masaż twarzy, szyi, dekoltu/maska/masaż dłoni/krem. Działanie i efekt: zabieg łączący w sobie elementy pielęgnacji skóry oraz relaks.

Zapisy: rezerwacje przyjmujemy z 24h wyprzedzeniem. W przypadku krótszych terminów - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: salon@relaxinspa.pl. Każda rezerwacja musi być przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailem. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o podanie adresu w polu: “opis”.

Płatności: akceptujemy przedpłaty on-line dokonane przez moment.pl. Inna forma płatności jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu.

Bezpieczeństwo: wszystkie produkty i akcesoria są zdezynfekowane i przygotowane do użycia. Terapeuta zabieg wykonuje w odzieży roboczej, w maseczce ochronnej, rękawiczkach jednorazowych. Łóżko zabiegowe jest dezynfekowane przed i po zabiegu.

Wymagania: niezbędna powierzchnia do dyspozycji: 2m2 w celu ustawienia łóżka oraz dostęp do łazienki.