Przejdź do głównej zawartości

Relax in SPA

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Masaż leczniczy dla Dwojga (usługa z dojazdem)

  • 60 minut 60 min
    380 zł
  • 90 minut 90 min
    550 zł

Zapisy: rezerwacje przyjmujemy z 24h wyprzedzeniem. W przypadku krótszych terminów - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: salon@relaxinspa.pl. Każda rezerwacja musi być przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailem. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o podanie adresu w polu: “opis”.

Płatności: akceptujemy przedpłaty on-line dokonane przez moment.pl. Inna forma płatności jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu.

Bezpieczeństwo: wszystkie produkty i akcesoria są zdezynfekowane i przygotowane do użycia. Terapeuta zabieg wykonuje w odzieży roboczej, w maseczce ochronnej, rękawiczkach jednorazowych. Łóżko zabiegowe jest dezynfekowane przed i po zabiegu.

Warunki: min. 2m2 powierzchni niezbędnej do ustawienia 1 łóżka do masażu + dostęp do łazienki.

Zabieg: Masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu rozluźnienia, rozciągnięcia mięśni, zmniejszenia bolesności i poprawy samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów.

Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Masaż wykonują 2 terapeutki na 2 łóżkach składanych do masażu.