Przejdź do głównej zawartości

Relax in SPA

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Ceremonia "Cytrusowe orzeźwienie", 140 min. (usługa z dojazdem)

  • Ceremonia "Cytrusowe orzeźwienie", 140 min. (usługa z dojazdem) 140 min
    380 zł

Działanie i efekty: rytuał polecany dla osób zmęczonych, przepracowanych, osłabionych. Efektem jest gwałtowny wzrost energii i odmłodzona skóra. Naturalne, ręcznie mieszane produkty użyte do zabiegu zawierają następujące składniki: wyciąg z mango, marakuja, pomarańcza i trawa cytrynowa. Autorski peeling cukrowy i aromatyczny olejek mango oraz cytrusowe masło shea zapewni maksimum doznań sensualnych podczas zabiegu. Etapy zabiegu: peeling całego ciała z owinięciem, następnie masaż relaksacyjny całego ciała pięknie pachnącym olejkiem. Kolejny etap to masaż twarzy, szyi, dekoltu, następnie aromatyczny masaż dłoni i stóp masłem shea.

Zapisy: rezerwacje przyjmujemy z 24h wyprzedzeniem. W przypadku krótszych terminów - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: salon@relaxinspa.pl. Każda rezerwacja musi być przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailem. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o podanie adresu w polu: “opis”.

Płatności: akceptujemy przedpłaty on-line dokonane przez moment.pl. Inna forma płatności jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu.

Bezpieczeństwo: wszystkie produkty i akcesoria są zdezynfekowane i przygotowane do użycia. Terapeuta zabieg wykonuje w odzieży roboczej, w maseczce ochronnej, rękawiczkach jednorazowych. Łóżko zabiegowe jest dezynfekowane przed i po zabiegu.

Wymagania: niezbędna powierzchnia do dyspozycji: 2m2 w celu ustawienia łóżka oraz dostęp do łazienki.