Przejdź do głównej zawartości

Relax in SPA

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Masaż leczniczy (usługa z dojazdem)

  • 60 minut 60 min
    190 zł
  • 90 minut 90 min
    280 zł

Zabieg: masaż leczniczy polega na wykorzystywaniu dotyku w celu rozluźnienia, zmniejszenia bolesności i sztywności mięśni oraz ogólnej poprawy samopoczucia. Zalecany jest głównie osobom, które cierpią z powodu bólu kręgosłupa spowodowanego wadami postawy, siedzącym trybem życia, przeciążeniami, nadwagą czy zmianami zwyrodnieniowymi. Masaż ten jest również pomocny w przypadku wystąpienia napięcia mięśniowego, którego przyczyną może być przewlekły stres. Masaż wykonywany jest na okolicy zmienionej chorobowo oraz tkankach sąsiadujących, wykorzystuje się techniki jak głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, wyciskanie, wałkowanie i oklepywanie, które pozwalają wyeliminować przyczynę bólu oraz usprawnić ruchomość stawów i kręgosłupa.

Zapisy: rezerwacje przyjmujemy z 24h wyprzedzeniem. W przypadku krótszych terminów - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: salon@relaxinspa.pl. Każda rezerwacja musi być przez nas potwierdzona telefonicznie lub mailem. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o podanie adresu w polu: “opis”.

Płatności: akceptujemy przedpłaty on-line dokonane przez moment.pl. Inna forma płatności jest możliwa po wcześniejszym ustaleniu.

Bezpieczeństwo: wszystkie produkty i akcesoria są zdezynfekowane i przygotowane do użycia. Terapeuta zabieg wykonuje w odzieży roboczej, w maseczce ochronnej, rękawiczkach jednorazowych. Łóżko zabiegowe jest dezynfekowane przed i po zabiegu.