Przejdź do głównej zawartości

REHMEDIS

Aleje Jerozolimskie 91, 02-001 Warszawa

Rehmedis Centrum Rehabilitacji to nowoczesna placówka, która zajmuje się diagnostyką i rehabilitacją. Specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji m.in. kręgosłupów, stawów, urazów sportowych i wad postawy. Wyjątkowo dobre efekty ma w leczeniu schorzeń i bólów kręgosłupa. Klinika zatrudnia wybitnych specjalistów - lekarzy i fizjoterapeutów, z dużym doświadczeniem i wiedzą. To pozwala na świadczenie profesjonalnych, a co najważniejsze skutecznych usług.

Oferta kliniki jest bardzo szeroka, a obejmuje leczenie narządów ruchu przy wykorzystaniu najlepszych metod rehabilitacji. Należą do najbardziej komplementarnych, a w rezultacie zapewniają bardzo dobre skutki leczenia.

Zanim jednak zostanie określony szczegółowy proces leczenia, personel dokładnie określa, jakie są przyczyny dolegliwości i jak rozległe są ewentualne zmiany w stawach czy kręgosłupie. Wykorzystywany jest m.in. rezonans magnetyczny. Taka kompleksowa diagnostyka pozwala lepiej dostosować program leczenia. Istotne jest również to, że proces leczenia i rehabilitacji jest całościowy.

Centrum Rehmedis posiada nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i diagnostyczny. Sale rehabilitacyjne są jednoosobowe, co zapewnia pacjentom intymność. Całość jest przyjazna dla pacjenta. Do placówki, która znajduje się w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 91, można wygodnie dojechać samochodem, komunikacją miejską, metrem, a nawet pociągiem. Termin wizyty należy zarezerwować wcześniej, a w klinice stawić się 10 minut przed umówioną godziną.

REHMEDIS - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne

Al.Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa
tel. 609 844 444
tel. 22 247 83 37

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online