Reha-Med Klinika Kosmetologii i Trychologii - Opinions

Londyńska 5 A-H , lokal 15, 66-400 Gorzów Wielkopolski
4.9
7 opinii

Opinie

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo polecam korzystanie z usług Kliniki!
  Już po 1 zabiegu widzę mega efekty, a to dopiero początek

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo przyjemna atmosfera. Zawsze profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo. Zabiegi dobrane do potrzeb klienta. Kosmetyki bardzo dobrej jakosci i świetny sprzęt. Zawsze wychodzę zadowolona i zrelaksowana. Gorąco polecam ten salon!!!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegów w salonie, korzystałam z hydradermii i karboksyterapii, za każdym razem widziałam efekty. Pani Ania ma bardzo duże doświadczenie, świetnie potrafi doradzić i dobrać odpowiedni zabieg. Gorąco polecam!

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Właśnie jestem po laserowym zamykaniu porów na twarzy. Jestem zachwycona, moja twarz wygląda o niebo lepiej, jest napięta i moje pory ledwo co widać. Zabieg wykonany był szybko i fachowo, bardzo miła obsługa. Efekt widać natychmiast po zabiegu a co najważniejsze twarz nie jest zaczerwieniona i od razu można iść do domu. Jestem tak zachwycona że za dwa tygodnie idę na drugi zabieg. Gorąco polecam zabiegi w Reha-Med

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja również jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu i wniebowzięta efektami zamykania naczynek na mojej twarzy i nogach. Do gabinetu trafiłam z polecenia swojej koleżanki, która jest ich wieloletnią klientką i bardzo wychwalała Panią Anię, aż w końcu ja się zdecydowałam. Wcześniej nie miałam dobrych doświadczeń, bo wielokrotnie próbowałam zlikwidować naczynka i niestety były to bezskuteczne działania. Pani Ania przewidziała dla mnie jeden zabieg....jakoś nie chciałam w to wierzyć, bo już byłam zrażona wizytami w innych gabinetach, a cały Gorzów już chyba odwiedziłam i faktycznie udało się...To był jeden zabieg i wszystko zniknęło...Zaniemówiłam jak to zobaczyłam. Od tego czasu minęło już 1,5 roku i żadne nowe naczynka się nie pojawiły , a ja regularnie odwiedzam Reha-Med korzystając z innych zabiegów upiększających. Tak więc z czystym sumieniem polecam ten gabinet. Pani Ania ma taką zasadę...jeśli nie jest w stanie komuś w czymś pomóc , to nie obiecuję cudów i za tą ją bardzo cenię!!!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Gabinety Reha Med są na najwyższym poziomie, atmosfera dyskrecji zapewnia komfort dla wymagających klientów. Zawsze jak jestem w Polsce korzystam z ich zabiegów, odbywają się one zgodnie z wcześniej zaplanowanym grafikiem bez opóźnień, co jest ważne dla osób ceniących swój czas. Zabiegi wykonywane są na nowym i czystym sprzęcie, bardzo polecam Panią Anie, która jest osobą kontaktową i potrafi dobrze doradzić w doborze zabiegów na skórę. Moje zabiegi: mikrodermabrazja, cellulogia (extra) i zamykanie naczynek.

 • JO
  4.0
  niezweryfikowany

  Kilka razy korzystałam z usług w gabinecie Reha-Med i zawsze byłam z ich jakości zadowolona. Jak zawsze i wszędzie ceny mogły by być niższe - ale to nie są usługi dla ubogich - zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego pojawiam się tam rzadziej niż bym sobie tego życzyła.