REGENERACJA

Osiedle Stefana Batorego 80A / L1, 60-687 Poznań

W REGENERACJI łączymy naturalne terapie, ekologiczne kosmetyki, niszowe produkty z najnowszymi nieinwazyjnymi technologiami. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, tworząc skrupulatnie dobrany program pielęgnacyjny. Sympatyczna obsługa, doświadczenie i wiedza naszych terapeutów, dbałość o detale i profesjonalizm pozwolą Państwu odkryć niezwykły wymiar SPA – relaks poprzez holistyczną regenerację ciała i ducha.

Mówią, że jesteśmy najlepszym spa w Poznaniu, że słyniemy z profesjonalnej obsługi i dbałości o detale. Dla nas dobre samopoczucie klienta to sens istnienia. Każde spotkanie z klientem to dla nas możliwość stworzenia niezwykłej atmosfery, rozmowy lub relaksującej ciszy, a nade wszystko służenia radą. Ci, którzy nas znają, chętnie obdarowują bliskich kuponami do naszego spa.
Poszukujemy najlepszych marek kosmetyków, dobieramy zabiegi, które dają spektakularne efekty a przy tym doskonale relaksują. Stawiamy przede wszystkim na zabiegi manualne: egzotyczne rytuały i masaże oraz nowoczesne, nieinwazyjne terapie, takie jak Endermologia LPG i mikrodermabrazja, infuzja tlenowa.

Jesteśmy fanami nurtu SLOW LIFE, staramy się żyć w zgodzie z naturą i stosować ekologiczne kosmetyki. Zachęcamy do przyłączenia się do naszego świata wellness i odwiedzenia jednego z naszych spa.

Usługi różne

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Program lojalnościowy

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.