REBECA - KOSMETOLOGIA I PODOLOGIA

Radzymińska 24 lok. 31, 15-863 Białystok

 Gabinet Podologiczny i Kosmetologiczny Rebeca jest kompleksowym miejscem dla każdego. Posiadamy szeroki zakres usług zaczynając od naszej specjalizacji w profilaktycznej i terapeutycznej pielęgnacji stóp, a kończąc na wszelkich kosmetycznych usługach pielęgnacyjnych.
Zastosowanie wysokiej jakości kosmetyków da Wam gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i dobrego samopoczucia. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem ekskluzywnej marki PAYOT. Pracujemy również przy użyciu prestiżowych kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych marek Artistry i beautycycle. Mamy nadzieję, że sprostamy Waszym oczekiwaniom.
W roku 2008 Salon Kosmetyczny Rebeca jak pierwszy na Podlasiu nawiązał współpracę z marką Gehwol, poszerzając działalność o specjalistyczną pielęgnację stóp.Od tego czasu należymy do Powszechnego Programu Profilaktycznego Zdrowe Nogi, który ma na celu poszerzenie świadomości społeczeństwa w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji stóp (podologii). Przekształciłyśmy więc Salon w Gabinet Podologiczny i Kosmetologiczny Rebeca. Zawód podologa zobowiązuje nasz personel do stałego poszerzania wiedzy z wielu dziedzin medycyny, takich jak: dermatologia, diabetologia, ortopedia, neurologia, chirurgia, flebologia i angiologia. Zaburzenia w obrębie kończyn dolnych często skutkują zmianami na skórze w postaci nagniotków, odcisków, pęknięć i rozpadlin, grzybicy stóp i paznokci, czy też wzrastania paznokci. Jeżeli zauważyliście coś z powyższych u siebie - nie przejmujcie się - jesteśmy po to, aby Wam pomóc!
Wieloletnie doświadczenie, wiedza zdobyta na licznych szkoleniach oraz stosowanie specjalistycznych narzędzi i kosmetyków pozwala nam zapewnić profesjonalną obsługę najbardziej wymagających Klientów. W roku 2008 Marta Pankiewicz, właścicielka Gabinetu Rebeca zajęła się ortonyksją – zakłada klamry drutowe na wzrastające paznokcie w prawie każdym stadium problemu, nawet ze stanem zapalnym. Od 2009 roku pobiera materiał mykologiczny z płytek paznokciowych zajętych grzybicą, który następnie wysyła do badania PediMyk. W roku 2014 wprowadziła usługę wykonywania indywidualnych ortez i wkładek ortopedycznych , wyposażając gabinet w podoskop i podobarograf (sprzęty niezbędne do oceny obciążenia stóp), aby sprostać wymaganiom osób borykających się z patologicznymi zmianami kończyn dolnych. Wiedzę i umiejętności naszego personelu potwierdzają liczne certyfikaty.
Wasze samopoczucie, komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Nasz personel z pełną perfekcją zatroszczy się o każdy Wasz problem tak, abyście z naszego gabinetu wyszli zadowoleni, odprężeni i piękniejsi.
O czystość i higienę dbamy ze szczególną dokładnością, korzystając z najwyższej jakości środków do dezynfekcji firmy Medilab i Anios Laboratories.
Gabinet mieści się w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 14A w lokalu 25, który wyposażony jest w autoklaw (sprzęt do sterylizacji narzędzi), frezarki z pochłaniaczem pyłów i systemem spryskującym niemieckiej marki GerlachTechnik oraz specjalistyczne fotele podologiczne, które dostosowane są do komfortu osób w każdym wieku.
Piękne i zdrowe nogi to dewiza naszego gabinetu. Profesjonalnie przygotowany personel zatroszczy się o Twoje stopy oraz nauczy Cię jak dbać o nie w domowym zaciszu.

Wszystkie usługi

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.