Przejdź do głównej zawartości

RAY.MED

Skrzywana 22, 93-582 Łódź

Klinika Ray Med jest miejscem, które oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Kazda wizyta poprzedzona jest konsultacją lekarską i kosmetologiczną w trakcie której tworzymy indywidualne kuracje dermokosmetyczne  w zaleności od rodzajów cery i problemów skóry. 
Zaproponowane przez nas terapie stanowią przedłużenie oraz niedołączny element terapii dermokosmetycznych. Nasze prace opieramy na markach wiodących w  dziedzinie kosmetyki lekarskiej oraz ściśle współpracujących z gabinetami medycyny estetycznej.
Klinika usytuowana jest w starej, kameralnej kamieniczce w otoczeniu dużego kompleksu zieleni. Na terenie posiadamy parking. Mimo, iż znajduje się w ścisłym centrum, specyfika oraz otoczenie miejsca pozwala zachować atmosferę ciszy, spokoju i intymności, co  w połączeniu z wysoką jakością usług daje pacjentowi poczucie komfortu, relaksu i odprezenia.
W swojej ofercie posiadamy szeroki wchlarz zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, lekarskiej, dermatologii oraz medycyny estetycznej. 
Znajdujemy się u zbiegu ulic Felsztyńskiego i Al. Politechniki
 
 
 
 

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Time for wax Łódź

Łódź, Ogrodowa 8/lok 22
4.95
376 opinii
Time for wax Łódź

Alfabet Piekna

Łódź, Łagiewnicka 178a
4.97
5648 opinii
Alfabet Piekna

NowBrow Wigury 9

Łódź, Inż. Pilota Wigury 9
4.92
846 opinii
NowBrow Wigury 9

NOWBROW Galeria Lodzka

Łódź, Piłsudskiego 15/23
4.91
1488 opinii
NOWBROW Galeria Lodzka