R. SMARZ Professional Hair

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk

_____DOSTĘPNE DODATKOWE TERMINY W CZERWCU U SENIOR STYLISTÓW, ZADZWOŃ DO NAS I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ_____
Niech fryzura podkreśli Twoje naturalne piękno! W salonie R. SMARZ Professional Hair nie musisz bać się zmian. Nasi styliści z przyjemnością subtelnie odmienią Twój wizerunek, a także przeprowadzą dużą metamorfozę.

Śledzimy obowiązujące trendy i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, ponieważ w swojej pracy stawiamy na wysoka jakość. Staramy się wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby indywidualnie konfrontować ją z Waszymi oczekiwaniami podczas konsultacji przed wykonaniem usługi. A to wszystko po to, żeby fryzura – zarówno cięcie jak i kolor był dopasowany do jakości i struktury włosów, rysów twarzy, osobowości, a także prowadzonego stylu życia.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli korzystasz z naszych usług pierwszy raz (dotyczy koloryzacji) wybierz dłuższą opcję wizyty – będziemy mieć więcej czasu na to, aby wszystko omówić i ustalić niezbędne rzeczy.

Nie możesz znaleźć dla siebie terminu lub terminy są zbyt odległe? Zadzwoń do nas, postaramy się znaleźć rozwiązanie tego problemu.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne usługi fryzjerskie, a wśród nich m.in.: strzyżenie damskie (obejmuje mycie, nawilżanie i układanie włosów na szczotkę), strzyżenie męskie (obejmuje mycie, nawilżanie i stylizację włosów), koloryzację jednotonową, wielotonową oraz z refleksami, różnorodne zabiegi pielęgnacyjne. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem wysokiej klasy profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Salon fryzjerski R. SMARZ Professional Hair zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego 2. Architektura budynku sprawia, że z usług firmy mogą bez problemu korzystać osoby poruszające się na wózkach. W pobliżu budynku znajduje się parking dla Klientów. Za zabiegi można płacić gotówką oraz kartą.

Serdecznie zapraszamy!

5.0
57 opinii

Opinie

 • ŁU
  5.0

  Pozdro Mariusz, najlepszy stylista!

 • JO
  5.0

  Profesjonalnie podejście z uwzglednieniem personalnych sugestii klienta. Pani Kasia jest Kólową Zimnego Blondu !
  Bardzo polecam.

 • HA
  5.0

  W najwyższym stopniu profesjonalne dobierane do osobowości, fryzury bez zarzutu. Polecam

 • KR
  5.0

  Kolor i cięcie wspaniałe.Mam parę lat. ;) i to że po każdej wizycie czuję się młodsza znaczy dla mnie bardzo dużo :) Dziękuję.

 • NA
  5.0

  Polecam jestem w pełni zadowolona

Zespół

Data
Katarzyna - Senior Stylist
Data
Radosław - Senior Stylist
Data
Izabela - Top Stylist
Data
Mariusz - Top Stylist
Data
Justyna - Stylist

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.