R. SMARZ Professional Hair

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk

Potrzebujesz natychmiastowej wizyty? Zadzwoń i zapytaj o usługę VIP.
Niech fryzura podkreśli Twoje naturalne piękno! W salonie R. SMARZ Professional Hair nie musisz bać się zmian. Nasi styliści z przyjemnością subtelnie odmienią Twój wizerunek, a także przeprowadzą dużą metamorfozę.

Śledzimy obowiązujące trendy i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, ponieważ w swojej pracy stawiamy na wysoka jakość. Staramy się wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby indywidualnie konfrontować ją z Waszymi oczekiwaniami podczas konsultacji przed wykonaniem usługi. A to wszystko po to, żeby fryzura – zarówno cięcie jak i kolor był dopasowany do jakości i struktury włosów, rysów twarzy, osobowości, a także prowadzonego stylu życia.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli korzystasz z naszych usług pierwszy raz (dotyczy koloryzacji) wybierz dłuższą opcję wizyty – będziemy mieć więcej czasu na to, aby wszystko omówić i ustalić niezbędne rzeczy.

Nie możesz znaleźć dla siebie terminu lub terminy są zbyt odległe? Zadzwoń do nas, postaramy się znaleźć rozwiązanie tego problemu.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne usługi fryzjerskie, a wśród nich m.in.: strzyżenie damskie (obejmuje mycie, nawilżanie i układanie włosów na szczotkę), strzyżenie męskie (obejmuje mycie, nawilżanie i stylizację włosów), koloryzację jednotonową, wielotonową oraz z refleksami, różnorodne zabiegi pielęgnacyjne. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem wysokiej klasy profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Salon fryzjerski R. SMARZ Professional Hair zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego 2. Architektura budynku sprawia, że z usług firmy mogą bez problemu korzystać osoby poruszające się na wózkach. W pobliżu budynku znajduje się parking dla Klientów. Za zabiegi można płacić gotówką oraz kartą.

Serdecznie zapraszamy!

5.0
175 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Koloryzacja z refleksem, tonowaniem i strzyżeniem, Zużycie materiału

  Pan Mariusz wykonal swietna robote - jest bardzo zadowolona! Zdecydowanie zasluguje na duzo premie swieteczna! :)

 • PA
  5.0
  Uzupełnienie odrostu i odświeżenie długosci ze strzyżeniem , Zużycie materiału

  Jak zawsze super :) Kolor perfekcyjnie dobrany, włosy odżywione, długość delikatnie odświeżona. Dziękuję!

 • DO
  5.0
  Koloryzacja jednotonowa ze strzyżeniem, Zużycie materiału

  Jak zawsze SUPER! Pani Iza bardzo miła, profesjonalna i w mig wie o co mi chodzi. Pełne zadowolenie.

 • MA
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  wszystko jak zwykle super

 • GO
  5.0
  Koloryzacja z refleksem, tonowaniem i strzyżeniem, Zużycie materiału

  Pani Justyna znakomicie poradziła sobie z moimi wymaganiami. Od dawna zapuszczałam włosy i ich nie farbowałam, więc przed wizytą stres był jakbym szła do dentysty, a nie fryzjera. Jestem zadowolona z efektu, włosy rozjaśnione jak przez słońce, zero kiczu.
  Najbardziej jednak obawiałam się o jakość włosów po farbowaniu, ale zupełnie niepotrzebnie, nie są bardziej porowate ani przesuszone. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Na pewno wrócę. Pani Justyno, jeszcze raz dziękuję! :)

Zespół

Data
Katarzyna
Senior Stylist
Data
Radosław
Senior Stylist
Data
Izabela
Top Stylist
Data
Justyna
Top Stylist
Data
Mariusz
Top Stylist
Data
Ola
Asystent

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.