R. SMARZ Professional Hair

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk

Potrzebujesz natychmiastowej wizyty? Zadzwoń i zapytaj o usługę VIP.
Niech fryzura podkreśli Twoje naturalne piękno! W salonie R. SMARZ Professional Hair nie musisz bać się zmian. Nasi styliści z przyjemnością subtelnie odmienią Twój wizerunek, a także przeprowadzą dużą metamorfozę.

Śledzimy obowiązujące trendy i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, ponieważ w swojej pracy stawiamy na wysoka jakość. Staramy się wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby indywidualnie konfrontować ją z Waszymi oczekiwaniami podczas konsultacji przed wykonaniem usługi. A to wszystko po to, żeby fryzura – zarówno cięcie jak i kolor był dopasowany do jakości i struktury włosów, rysów twarzy, osobowości, a także prowadzonego stylu życia.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli korzystasz z naszych usług pierwszy raz (dotyczy koloryzacji) wybierz dłuższą opcję wizyty – będziemy mieć więcej czasu na to, aby wszystko omówić i ustalić niezbędne rzeczy.

Nie możesz znaleźć dla siebie terminu lub terminy są zbyt odległe? Zadzwoń do nas, postaramy się znaleźć rozwiązanie tego problemu.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne usługi fryzjerskie, a wśród nich m.in.: strzyżenie damskie (obejmuje mycie, nawilżanie i układanie włosów na szczotkę), strzyżenie męskie (obejmuje mycie, nawilżanie i stylizację włosów), koloryzację jednotonową, wielotonową oraz z refleksami, różnorodne zabiegi pielęgnacyjne. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem wysokiej klasy profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Salon fryzjerski R. SMARZ Professional Hair zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego 2. Architektura budynku sprawia, że z usług firmy mogą bez problemu korzystać osoby poruszające się na wózkach. W pobliżu budynku znajduje się parking dla Klientów. Za zabiegi można płacić gotówką oraz kartą.

Serdecznie zapraszamy!

4.9
239 opinii

Opinie

 • MA
  5.0
  Konsultacja

  Byłam na konsultacji. Bardzo miła obsługa, Pani Iza wszystko mi fajnie wyjaśniła, wytłumaczyła, opowiedziała co będziemy robić i dlaczego stan moich włosów jest taki a nie inny :) nie mogę się doczekać zmiany na głowie :)

 • PA
  5.0
  Strzyżenie Damskie

  Pani Iza bardzo porfesjonalna i sympatyczna. Na pewno powtórze wizyte :)

 • AS
  3.0
  Koloryzacja jednotonowa ze strzyżeniem

  Miła obsługa, serdeczne podejście tylko nie takiego koloru oczekiwałam.

 • LU
  5.0
  Koloryzacja jednotonowa z modelowaniem, Zużycie materiału

  Pani Iza jest kontaktową osobą. Słucha klienta, ale też proponuje coś od siebie. Dokładnie wyjaśnia co po kolei będzie robiła. Jestem bardzo zadowolona i na pewno do pani Izy wrócę.

 • CZ
  5.0
  Koloryzacja z refleksem, tonowaniem i modelowaniem , Zużycie materiału

  Po wizycie w R.SMARZ nie mam wątpliwości jak powinna wyglądać profesjonalna usługa. Jestem bardzo zadowolona z jakości jak i z efektu końcowego. Na pewno do salonu powrócę!

Zespół

Katarzyna Senior Stylist
Katarzyna Senior Stylist
Senior Stylist
Radosław Senior Stylist
Radosław Senior Stylist
Senior Stylist
Izabela Top Stylist
Izabela Top Stylist
Top Stylist
Justyna Top Stylist
Justyna Top Stylist
Top Stylist
Iza Top Stylist
Iza Top Stylist
Top Stylist
Mariusz Top Stylist
Mariusz Top Stylist
Top Stylist

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.