R. SMARZ Professional Hair

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk

Potrzebujesz natychmiastowej wizyty? Zadzwoń i zapytaj o usługę VIP.
Niech fryzura podkreśli Twoje naturalne piękno! W salonie R. SMARZ Professional Hair nie musisz bać się zmian. Nasi styliści z przyjemnością subtelnie odmienią Twój wizerunek, a także przeprowadzą dużą metamorfozę.

Śledzimy obowiązujące trendy i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, ponieważ w swojej pracy stawiamy na wysoka jakość. Staramy się wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby indywidualnie konfrontować ją z Waszymi oczekiwaniami podczas konsultacji przed wykonaniem usługi. A to wszystko po to, żeby fryzura – zarówno cięcie jak i kolor był dopasowany do jakości i struktury włosów, rysów twarzy, osobowości, a także prowadzonego stylu życia.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli korzystasz z naszych usług pierwszy raz (dotyczy koloryzacji) wybierz dłuższą opcję wizyty – będziemy mieć więcej czasu na to, aby wszystko omówić i ustalić niezbędne rzeczy.

Nie możesz znaleźć dla siebie terminu lub terminy są zbyt odległe? Zadzwoń do nas, postaramy się znaleźć rozwiązanie tego problemu.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne usługi fryzjerskie, a wśród nich m.in.: strzyżenie damskie (obejmuje mycie, nawilżanie i układanie włosów na szczotkę), strzyżenie męskie (obejmuje mycie, nawilżanie i stylizację włosów), koloryzację jednotonową, wielotonową oraz z refleksami, różnorodne zabiegi pielęgnacyjne. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem wysokiej klasy profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Salon fryzjerski R. SMARZ Professional Hair zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego 2. Architektura budynku sprawia, że z usług firmy mogą bez problemu korzystać osoby poruszające się na wózkach. W pobliżu budynku znajduje się parking dla Klientów. Za zabiegi można płacić gotówką oraz kartą.

Serdecznie zapraszamy!

5.0
132 opinie

Opinie

 • PA
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  Jak zawsze pełen profesjonalizm i miła atmosfera

 • AG
  4.0
  Koloryzacja jednotonowa ze strzyżeniem

  Zadowolenie w 100 %, super profesjonalizm.

 • WS
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  bardzo dobre, profesjonalne strzyżenie, gorąco polecam !

 • AG
  5.0
  Strzyżenie Damskie

  Pani Iza świetnie potrafi dobrać ścięcie do kształtu twarzy, daje dobre rady dot. pielęgnacji i układania włosów. Serdecznie polecam!

 • LU
  5.0
  Koloryzacja jednotonowa ze strzyżeniem

  Jak zwykle profesjonalnie. Jestem zadowolona i od razu młodsza.

Zespół

Data
Katarzyna - Senior Stylist
Data
Radosław - Senior Stylist
Data
Izabela - Top Stylist
Data
Mariusz - Top Stylist
Data
Justyna - Stylist
Data
Ola - Asystent

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.