Przejdź do głównej zawartości

Queens Clinic

komisji edukacji narodowej98/U2, 98, u2, 02-722 Warszawa (.)

Queens Clinic to klinika oferująca zabiegi na ciało, które bazują na nowoczesnych technologiach. Są to zabiegi bezpieczne i skuteczne, które pozwalają uzyskać piękną sylwetkę i gładką skórę. Poprawiają one kondycję skóry, a co za tym idzie również i jej wygląd. Proponujemy także usługi z zakresu kosmetyki (np. makijaż permanentny), a także podologii.

Każdy Klient, który zwróci się do nas ze swoimi problemami może liczyć na indywidualne podejście oraz przygotowanie specjalnego programu, który będzie dostosowany w pełni do jego potrzeb i oczekiwań. U nas można zadbać o piękno ciała, a także i spokój ducha, dzięki dobrej atmosferze i pełnemu komfortowi w czasie zabiegu jak i podczas oczekiwania na usługę.

Klinika specjalizuje się w medycynie estetycznej, szczególnie w likwidacji tkanki tłuszczowej, a także pielęgnacji skóry twarzy (likwidowanie zmarszczek). Oprócz tego w klinice można skorzystać z takich usług jak:
- modelowanie sylwetki;
- redukcja tkanki tłuszczowej;
- redukcja cellulitu;
- zabiegi niwelujące rozstępy;
- zabiegi odmładzające;
- redukcja przebarwień;
- zabiegi na oczy;
- pielęgnacja skóry;
- pielęgnacja stóp i dłoni;
- medycyna estetyczna.

W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzony i bezpieczny sprzęt oraz kosmetyki marek cenionych od lat w branży kosmetycznej. Naszych Klientów zachęcamy do umówienia się na wizytę – można to zrobić poprzez system rezerwacji on-line. Czekamy właśnie na Ciebie przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Program lojalnościowy

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa