Przystań Piękna

Ciołka 35, 01-445 Warszawa (Róg Obozowej)

W dzisiejszym świecie pełnym pogoni za sukcesem i pieniądzem warto od czasu do czasu przystanąć i zadbać o siebie. Klienci pragnący zadbać o swoją urodę często szukają miejsc spokojnych, gdzie można się zrelaksować i poczuć się wyjątkowo. Takim właśnie miejscem jest Przystań Piękna mieszcząca się w Warszawie przy ulicy Zawiszy 16A.

Klientki, które odwiedzą to wyjątkowe miejsce, mogą liczyć przede wszystkim na dobrą atmosferę, w jakiej wykonywane są profesjonalne usługi. Przystań Piękna specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów związanych z manicure – przepięknie ozdobione paznokcie przy użyciu technik hybrydowych lub żelowych będą zachwycały wszystkich w znajomych. Manicure dobierany jest do indywidualnych wymogów Klientki, dzięki czemu jest niepowtarzalny i może podkreślać jej indywidualizm.

W przystani piękna można także skorzystać z takich usług jak makijaż wieczorowy, makijaż permanentny, masaż twarzy czy depilacja woskiem.

Praca na kosmetykach najlepszych marek oraz ciągłe doskonalenie umiejętności i podążanie za nowinkami w świecie mody i urody, pozwala na oferowanie Klientkom najlepszej jakości, nowoczesnych usług, które będą dobrane indywidualnie do każdej z nich. W celu skorzystania z usług oferowanych przez Przystań Piękna warto umówić się przez system rezerwacji online, który pozwala na szybkie zabukowanie dogodnego dla siebie terminu.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.