PrzyjazneStudio.pl

Śląska 10, 30-130 Kraków

Zjawiskowe rzęsy i pięknie wystylizowane dłonie to specjalność Przyjaznego Studia, które mieści się w samym centrum stolicy Małopolski. To miejsce lubiane przez Klientki, w którym czas mija bardzo szybko. Wszystko dzięki wyjątkowej atmosferze i rozmowom, które sprawiają, że chce się tu wracać.

Specjalnością salonu jest stylizacja rzęs metodami 1:1 (każda rzęska przedłużana jest osobnym włoskiem), 2D (rzęsy stają się zagęszczone, a każda z nich przedłużana jest dwoma włoskami) oraz 3D (rzęsy są wyraźnie zagęszczone, a do każdej z nich doklejone zostają trzy włoski). Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem wysokiej jakości rzęs oraz preparatów, które zapewniają trwałość stylizacji i w jak najmniejszym stopniu obciążają naturalne włoski. Dzięki temu można uzyskać naprawdę naturalny efekt.

Przyjazne Studio to także miejsce znane z efektownej stylizacji paznokci. Dostępne są tu różne rodzaje manicure, w tym hybrydowy i żelowy. Każda stylizacja przeprowadzana jest z wykorzystaniem lakierów renomowanych marek, które długo utrzymają się na płytce paznokcia i nie niszczą jej delikatnej struktury. Kosmetyczki zatrudnione w salonie chętnie realizują pomysły Klientek – są w stanie namalować na paznokciach artystyczne wzory oraz korzystają z naklejek. Chętnie także doradzają Klientkom modne kolory i desenie.

Przyjazne Studio zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Śląskiej 10. Klienci mogą pozostawiać samochody na płatnym parkingu wzdłuż ulicy.

Paznokcie
4.2
5 opinii

Opinie

 • AG
  2.0

  Rzęsy wykonane ładnie (mimo że kilka było sklejonych), Pani bardzo miła i uprzejma, szkoda, że po 2 tygodniach wypadły mi prawie wszystkie doczepione rzęsy, co u poprzednich kosmetyczek się nie zdarzało. 160 zł na 2 tygodnie rzęs to raczej sporo.

  Agnieszka 11.09.2017
  PR
  Odpowiedź od PrzyjazneStudio.pl:

  Bardzo nam przykro, że 2 tygodnie po aplikacji rzęsy wypadały. Prawdopodobnie przyczyną tak szybkiego wypadania rzęs były wysokie temperatury w dniu aplikacji lub zamoczenie rzęs do 24h po aplikacji. Natomiast zawsze dajemy gwarancję na nasze usługi i zawsze można nam to zgłosić, bezpłatnie naprawilibyśmy aplikację tak by Pani była zadowolona. Niestety nie otrzymaliśmy od Pani żadnej informacji, że coś się dzieje i nie mieliśmy możliwości poprawy aplikacji rzęs. Mamy nadzieję, że ta jednorazowa sytuacja nie zniechęci Pani do wizyty w naszym salonie

 • MA
  5.0

  Profesjonalne podejście. Tania delikatnie wykonywała cały zabieg. Miła atmosfera. Polecam

  Martyna 24.08.2017
 • MA
  5.0
  Magdalena 21.08.2017
 • MA
  5.0
  Madzia 20.07.2017
 • OL
  4.0
  Olga 03.07.2017

Zespół

Employee default
Dagmara
Employee default
Natalia
Employee default
Tania

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.