Przejdź do głównej zawartości

Przestrzeń Harmonii - terapie twarzy, ciała i duszy

Ogarna 15/19B, 80-826 Gdańsk

Przestrzeń Harmonii - terapie twarzy, ciała i duszy to sposób na odzyskanie wewnętrznej równowagi, spokoju oraz pięknej, zdrowej i młodszej cery. W moim gabinecie uzyskasz kompleksową usługę z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem holistycznych terapii. Dzięki nim powstają nowe wzorce i połączenia w mózgu, które wpływają na jakość naszego życia, dystans do problemów i więcej miłości do Siebie, czego "efektem ubocznym" jest również efekt beauty.

Zachęcam do sprawdzenia pełnej oferty oraz do rezerwacji wybranego zabiegu i skorzystania z profesjonalnych usług. Jeśli chcesz zadbać o młody i zdrowy wygląd, odzyskać jędrność oraz zniwelować zmarszczki, poprawić jakość myśli i emocji, koniecznie sprawdź moją ofertę. Jestem przekonana, że z gabinetu wyjdziesz zupełnie odmieniona, w pełni zrelaksowana i z nowym spojrzeniem na świat.

Zarezerwuj zabieg online przez aplikację Moment.pl, oszczędzając swój cenny czas, a następnie odwiedź Przestrzeń Harmonii i oddaj się w ręce profesjonalnej terapeutki. Gwarantuję 100% zadowolenia z zabiegu!

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa