Przepis na urodę Joanna Płuciennik - Opinie

Patriotow 16, 09-410 Płock
5.0
5 opinii

Opinie

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Dla mnie najlepsza kosmetyczka w Płocku. Po wizycie jestem zadowolona, ale co ważniejsze, zrelaksowana i wygadana. Na szczęście salon został przeniesiony na Podolszyce, wiec nie musze dojeżdżać. Z czystym sumieniem polecam Panią Asię.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  W tym salonie pracują dwie Panie Kosmetyczki. Ja chodzę tylko do szefowej, która bardzo ładnie i dokładnie zakłada paznokcie. Ceny, jak na Podolszyce, nie są wygórowane. Zawsze wychodzę zadowolona, ale riaz trafiłam do tej 2 Pani i to była wielka pomyłka .

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja wczoraj zakładałam paznokcie. Wyszly super. Mam przykre doswiadczenia typu pocharatane skorki, czy rozniacy sie ksztalt. W tym salonie Pani jest bardzo delikatna, tlumaczyla mi co bedzie robila i ile zajmie zalozenie paznokci. Jestem bardzo wymagajaca, ale wyszlam mega zadowolona. ;-)Goraco polecam i pozdrawiam Pani Asiu!!!

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Do Pani Asi trafiłam ostatnio przez facebook. Jestem bardzo zadowolona. Dziewczyna jest bardzo delikatna i ma fajne kosmetyki. Ceny są w miarę niskie. Za oczyszczanie zapłaciłam 60 zł ;-)

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miło, profesjonalnie, tanio. Trudno trafić na dobra kosmetyczkę, więc gorąco polecam.