Przejdź do głównej zawartości

Wypromuj salon z Moment.pl

Obecność w Moment.pl wiąże się z wieloma korzyściami. Każdego dnia pomagamy salonom promować swoje usługi i docierać do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów.

Skontaktuj się z nami

Masz ochotę na współpracę? Możliwości jest wiele!

Zostań autorem na blogu Moment.pl

Dzielenie się specjalistyczną wiedzą to doskonały sposób na budowanie swojego wizerunku eksperta. Daj się poznać czytelnikom bloga Moment.pl i zostań naszym autorem! Nie musisz martwić się, jeżeli nie jesteś mistrzem pióra - zapewniamy korektę tekstów.

Dodatkowo twoje wpisy zostaną wypromowane w naszym newsletterze i reklamach PushAd, które docierają do tysięcy odbiorców.

Nagraj z nami film

Pokaż klientom jak wyglądają zabiegi w Twoim salonie i pochwal się swoimi umiejętnościami. Nagraniem i obróbką filmu zajmie się Moment.pl. Przygotujemy dla Ciebie w prezencie krótkie video, na którym zachęcisz swoich klientów do umawiania się na wizyty w Twoim salonie online - przez Moment.pl. Materiał możesz wykorzystać do promocji w mediach społecznościowych.

Skontaktuj się z nami

Oferty dostępne tylko w Moment.pl

Jeśli przygotujesz dla klientów specjalną ofertę dostępną tylko przez Moment.pl, chętnie pomożemy Ci ją wypromować. Wspólnie przygotujemy kampanię w social media, aby dobre wieści dotarły do jak największej liczby osób!

Skontaktuj się z nami

Pakiet promocyjny dla Twojego salonu

Chcesz oszczędzić czas i być dostępny 24/7? Nic prostszego! Promuj rezerwację online wśród klientów w swoim salonie. Pomogą Ci w tym materiały promocyjne, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Chcę nawiązać współpracę z Moment.pl

Jeśli masz inny pomysł na współpracę - napisz do nas na biuro@moment.pl.