Przejdź do głównej zawartości

ProMakijaż

Wałbrzyska 11, 02-739 Warszawa (m. Służew)

Anastazja – wizażystka, stylistka fryzur, stylistka ślubna, brow-master.
Od 5 lat skutecznie wspieram kobiety w podkreślaniu ich urody i wydobywaniu naturalnego piękna za pomocą makijażu. Wykorzystuje do tego doświadczenie i umiejętności, potwierdzone dyplomami. Prowadzę szkolenia z zakresu wizażu, stylisacji wlosów.
Indywidualnie podchodzę do każdej klientki, makijaż dobieram do urody, kształtu oka, a takze temperamentu kobiety. W swojej pracy codziennie spotyka kobiety, które mają problem z doborem kosmetyków i wykonaniem makijażu zarówno na własne potrzeby jak i na większe wyjścia.
Z doświadczenia wiem, że właściwie dobrane kosmetyki kolorowe, praktyczne wskazówki dotyczące aplikacji, w połączeniu z prostymi trikami podkreślającymi atuty urody pozwalają szybko stworzyć makijaż, który zagwarantuje niepowtarzalny i piękny wygląd każdego dnia.
Garantuję trwałość makijażu, higieny pracy, profesjonalizm. Zawsze dbam o jakość używanych produktow, używane przeze mnie narzędzia są sterylne i odpowiednio czyszczone po każdej wizycie.
Skorzystaj z lekcji makijażu i poznaj proste sposoby jak wyglądać i czuć się atrakcyjnie.
Makijaż wykonuję w profesjonalnym studiu oraz oferuję dojazd na terenie Warszawy i okolic. Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa