Przejdź do głównej zawartości

Proconcept Beauty&SPA

ul. Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa

Salon ProConcept Beauty&SPA powstał z myślą o kobietach, które pragną o młodej, promiennej i zrelaksowanej skórze. To miejsce, gdzie wykonasz profesjonalne masaże, które nie tylko zrelaksują ciało i umysł, ale dodadzą mu energii, przywrócą promienny, zdrowy wygląd Twojej cerze, a także odzyskają jej dawną elastyczność.

Jakie usługi oferujemy?

Pełną listę zabiegów znajdziesz nieco niżej. Warto podkreślić, że w naszym salonie wykonasz między innymi indywidualny i profesjonalny zabieg manualny polegający na aromatycznym masażu, który wykazuje działanie rewitalizujące skórę i pomaga przywrócić jej naturalne piękno i promienny zdrowy koloryt. Wykonujemy również zabieg Eye Repair, czyli terapia trzech najtrudniejszych problemów wokół oczu: cieni, obrzęków i zmarszczek. Leczenie polega na dostarczeniu odpowiedniej dawki produktów, które działają intensywnie, ale jednocześnie są dawką bezpieczną.

Zachęcamy również do skorzystania z pozostałych naszych usług, między innymi z innowacyjnego peelingu liftingującego, Catio Vital, czyli oczyszczanie, regeneracja i lifting czy Age Repair.

Gdzie nas znaleźć?

Nasz salon mieści się na ul. Elektoralnej 12A w Warszawie, przyjdź koniecznie i zadbaj o swoje piękno już teraz!

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa