Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.

U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Do każdego bonu dodajemy wybrany produkt GRATIS!

Kup bon

Pro Expert Clinic

Merliniego 5/Puławska 107, 02-511 Warszawa (na przeciwko basenu Warszawianka)

Pro Expert Clinic w Warszawie to miejsce kompleksowej opieki i pielęgnacji dla każdego z nas. To tutaj dajemy możliwość całościowego zadbania o ciało i twarz podczas przyjemnego odprężenia. U nas zajmiemy się Tobą kompleksowo. Nie obawiaj się zaufać sile ekspertów, bo dzięki naszym specjalistom poczujesz się wyjątkowo dobrze w samym sercu Mokotowa.

Gwarantujemy całościowe zadbanie o Twój wygląd i samopoczucie. Szeroki wachlarz usług, który oferujemy sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Proponujemy wiele typów masaży, zabiegi medycyny estetycznej, profesjonalne konsultacje i dbanie o paznokcie oraz wiele zabiegów na twarz. Zapewniamy, że każda aktywność wykonana w naszym gabinecie sprawi Ci radość i pomoże w osiągnięciu wymarzonego efektu.

W naszym gabinecie stosujemy innowacyjne techniki- nici PDO, drenaż limfatyczny z falami radiowymi czy laser E-Light. Każdy z oferowanych przez nas zabiegów jest bezpieczny i przeprowadzony fachowo przez naszych specjalistów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poprawą wyglądu i samopoczucia do Pro Expert Clinic przy ulicy Merliniego 5/Puławska 107 w Warszawie. Proponujemy dogodny dojazd samochodem lub komunikacją miejsca- najbliższy przystanek to Malczewskiego 05, 06 oraz Ursynowska 05, 06. Zaufaj specjalistom, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Płatności online