Prawda Clinic

Smocza 26, 01-041 Warszawa

Doskwiera Ci ból kręgosłupa i sztywność pleców? Masz stresującą pracę w której przez wiele godzin pozostajesz w jednej pozycji? Towarzyszą Ci zaburzenia czucia i drętwienie kończyn? Nie potrafisz dojść do formy po urazie? Męczą Cię nawracające kontuzje w czasie uprawiania ulubionej dyscypliny sportu? A może u Twojego dziecka zdiagnozowano wadę postawy? Niezależnie od przyczyn Twoich dolegliwości na ratunek przyjdzie Ci Michał Prawda ze swoim wykwalifikowanym zespołem.

Zapraszamy do warszawskiego gabinetu Prawda Clinic na ul. Smoczą 26. Pierwsza wizyta obejmuje wywiad kliniczny, kompleksowe badanie i właściwą diagnozę. Skonsultujemy Twój problem i ustalimy odpowiednią fizjoterapię. Mamy właściwe kwalifikacje, żeby przeprowadzać terapie manualne, osteopatię, drenaż limfatyczny, lecznicze masaże, jak również aby dobierać wkładki ortopedyczne stosownie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Idealnym uzupełnieniem pracy z terapeutą są usługi z zakresu fizykoterapii: laser, ultradźwięki, elektroterapia oraz pole magnetyczne, dostępne na miejscu w gabinecie, bez kolejek i ustalania odległych terminów. Przekonaj się, że nie musisz przyzwyczajać się do bólu i rezygnować ze swojego życia. Odzyskaj siebie i swoje dobre samopoczucie.

5.0
16 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  Ręce Pani Agnieszki potrafią zdziałać cuda. Szczerze polecam.

  Anna 13.10.2017
 • ZO
  5.0

  Pani Agnieszka jest super profesjonalistką.

  Zofia 10.10.2017
 • MA
  5.0

  Pani Agnieszka to świetny specjalista i miły człowiek. Indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwość, pomoc z uśmiechem na twarzy. Szczerze polecam

  Małgosia 11.09.2017
 • AB
  5.0

  Bardzo skuteczna pierwsza sesja. Pan Prawda posiada bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i wiedzy. Polecam wszystkim z problemami kregoslupa, ktorym zalezy na szybkich efektach.

  Abbie 21.08.2017
 • JO
  5.0

  Jak najbardziej polecam :)

  joanna 11.08.2017

Zespół

Data
Michał Prawda
Data
Agnieszka Sieczkowska

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.