Prawda Clinic

Smocza 26, 01-041 Warszawa (170 m od CH Klif, bliska okolica CH Arkadia)

Doskwiera Ci ból kręgosłupa i sztywność pleców? Masz stresującą pracę w której przez wiele godzin pozostajesz w jednej pozycji? Towarzyszą Ci zaburzenia czucia i drętwienie kończyn? Nie potrafisz dojść do formy po urazie? Męczą Cię nawracające kontuzje w czasie uprawiania ulubionej dyscypliny sportu? A może u Twojego dziecka zdiagnozowano wadę postawy? Niezależnie od przyczyn Twoich dolegliwości na ratunek przyjdzie Ci Michał Prawda ze swoim wykwalifikowanym zespołem.

Zapraszamy do warszawskiego gabinetu Prawda Clinic na ul. Smoczą 26. Pierwsza wizyta obejmuje wywiad kliniczny, kompleksowe badanie i właściwą diagnozę. Skonsultujemy Twój problem i ustalimy odpowiednią fizjoterapię. Mamy właściwe kwalifikacje, żeby przeprowadzać terapie manualne, osteopatię, drenaż limfatyczny, lecznicze masaże, jak również aby dobierać wkładki ortopedyczne stosownie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Idealnym uzupełnieniem pracy z terapeutą są usługi z zakresu fizykoterapii: laser, ultradźwięki, elektroterapia oraz pole magnetyczne, dostępne na miejscu w gabinecie, bez kolejek i ustalania odległych terminów. Przekonaj się, że nie musisz przyzwyczajać się do bólu i rezygnować ze swojego życia. Odzyskaj siebie i swoje dobre samopoczucie.

5.0
81 opinii

Opinie

 • JJ
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

 • JO
  5.0
  Wkładki ortopedyczne - 2 etap: dobór wkładek (1 para)

  Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu ! Zna się na rzeczy a do tego jest przesympatyczną osobą. Wyprzedza pytania, które chce się zadać i zawsze jest do dyspozycji. Polecam !

 • MO
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Bardzo sympatyczna i ma super podejście do dzieci

 • RE
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  100% uwagi poświęcone pacjentowi. Rzeczowy wywiad. Jestem dobrej myśli.

 • 5.0
  /terapia manualna karta lojalnościowa

  Wszystko na najwyższym poziomie a najwazniejsze że po zabiegu dolegliwości są mniej uciążliwe

Zespół

Data
Michał Prawda
Właściciel/fizjoterapeuta
Data
Agnieszka Sieczkowska
fizjoterapeuta

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.