Prawda Clinic

Smocza 26, 01-041 Warszawa (170 m od CH Klif, bliska okolica CH Arkadia)

Doskwiera Ci ból kręgosłupa i sztywność pleców? Masz stresującą pracę w której przez wiele godzin pozostajesz w jednej pozycji? Towarzyszą Ci zaburzenia czucia i drętwienie kończyn? Nie potrafisz dojść do formy po urazie? Męczą Cię nawracające kontuzje w czasie uprawiania ulubionej dyscypliny sportu? A może u Twojego dziecka zdiagnozowano wadę postawy? Niezależnie od przyczyn Twoich dolegliwości na ratunek przyjdzie Ci Michał Prawda ze swoim wykwalifikowanym zespołem.

Zapraszamy do warszawskiego gabinetu Prawda Clinic na ul. Smoczą 26. Pierwsza wizyta obejmuje wywiad kliniczny, kompleksowe badanie i właściwą diagnozę. Skonsultujemy Twój problem i ustalimy odpowiednią fizjoterapię. Mamy właściwe kwalifikacje, żeby przeprowadzać terapie manualne, osteopatię, drenaż limfatyczny, lecznicze masaże, jak również aby dobierać wkładki ortopedyczne stosownie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Idealnym uzupełnieniem pracy z terapeutą są usługi z zakresu fizykoterapii: laser, ultradźwięki, elektroterapia oraz pole magnetyczne, dostępne na miejscu w gabinecie, bez kolejek i ustalania odległych terminów. Przekonaj się, że nie musisz przyzwyczajać się do bólu i rezygnować ze swojego życia. Odzyskaj siebie i swoje dobre samopoczucie.

5.0
93 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Pan Michał jest absolutnym mistrzem! Tylko nie liczcie na masaż - do Niego idzie się na terapie manualna która ma dużo bólu.. ale to ból potrzebny a po 2 dniach po technice powięziowej człowiek rodzi się na nowo! Polecam!

 • GE
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Bardzo dziękuję za wnikliwe profesjonalne podejście do moich dolegliwości kręgosłupa i kolana.
  Serdecznie polecam wszystkim cierpiącym.

 • MI
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Pełna empatii, wyczucia i troski opieka, jak zawsze na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

 • MO
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Bardzo serdecznie polecam. Skuteczna terapia poprzedzona szczegółowym wywiadem. Indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta. W końcu mogę wrócić do biegania - dziękuję :)

 • PA
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  miło, sympatycznie i profesjonalnie polecam

Zespół

Michał Prawda
Michał Prawda
Właściciel/fizjoterapeuta
Rezerwuj
Agnieszka Sieczkowska
Agnieszka Sieczkowska
fizjoterapeuta
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.