Prawda Clinic

Smocza 26, 01-041 Warszawa (170 m od CH Klif, bliska okolica CH Arkadia)

Doskwiera Ci ból kręgosłupa i sztywność pleców? Masz stresującą pracę w której przez wiele godzin pozostajesz w jednej pozycji? Towarzyszą Ci zaburzenia czucia i drętwienie kończyn? Nie potrafisz dojść do formy po urazie? Męczą Cię nawracające kontuzje w czasie uprawiania ulubionej dyscypliny sportu? A może u Twojego dziecka zdiagnozowano wadę postawy? Niezależnie od przyczyn Twoich dolegliwości na ratunek przyjdzie Ci Michał Prawda ze swoim wykwalifikowanym zespołem.

Zapraszamy do warszawskiego gabinetu Prawda Clinic na ul. Smoczą 26. Pierwsza wizyta obejmuje wywiad kliniczny, kompleksowe badanie i właściwą diagnozę. Skonsultujemy Twój problem i ustalimy odpowiednią fizjoterapię. Mamy właściwe kwalifikacje, żeby przeprowadzać terapie manualne, osteopatię, drenaż limfatyczny, lecznicze masaże, jak również aby dobierać wkładki ortopedyczne stosownie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Idealnym uzupełnieniem pracy z terapeutą są usługi z zakresu fizykoterapii: laser, ultradźwięki, elektroterapia oraz pole magnetyczne, dostępne na miejscu w gabinecie, bez kolejek i ustalania odległych terminów. Przekonaj się, że nie musisz przyzwyczajać się do bólu i rezygnować ze swojego życia. Odzyskaj siebie i swoje dobre samopoczucie.

5.0
117 opinii

Opinie

 • AD
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Po dwóch wizytach czuję się dużo lepiej niż przedtem! W razie doraźnej potrzeby będę tam wracał.
  Polecam!

 • AN
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Zabieg poprzedzony szczegółowym wywiadem wraz z oceną sylwetki. Na pewno skorzystam ponownie z usług.

 • EW
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Miła atmosfera, profesjonalizm, wyjaśnienie celowości zabiegów serdecznie polecam.
  Ewa G.

 • MA
  5.0
  .Terapia Manualna 50 min

  Gorąco polecam wszystkim, którzy prowadzą siedzący tryb życia. Warto zatroszczyć się o swoje zdrowie ze specjalistami z Prawda Clinic! Polecam P. Agnieszkę Sieczkowską

 • AN
  5.0
  Drenaż limfatyczny manualny 50 min

  Bardzo polecam! Pełne zaangażowanie, szczegółowy wywiad z pacjentem, dokładnie i profesjonalnie!

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.