Pracownia Zdrowych Stóp

Samotna 4, 85-794 Bydgoszcz (Wjazd na parking Lidla od ulicy Wybudowanie)

Stopy niosą Was przez całe życie. Warto o nie dbać, by zawsze były zdrowe, piękne i w dobrej formie. Nazywam się Małgorzata Bartkowska i służę Wam radą z zakresu podologii. W trosce o zdrowie i kondycję Waszych stóp otworzyłam Pracownię Zdrowych Stóp w Bydgoszczy na ul. Samotnej 4. Skorzystacie tu z pełnego wachlarza profesjonalnych zabiegów podologicznych, będących skuteczną odpowiedzią na Wasze potrzeby. Oferuję rzetelną i specjalistyczną pomoc w nurtujących Was kwestiach związanych z komfortem i higieną stóp. Mam wiedzę, doświadczenie i sporo zawodowych sukcesów na koncie. Łatwo nawiązuję kontakty i jestem życzliwa wobec innych. Gwarantuję Wam, że nasze spotkanie przebiegnie w fachowej, a jednak miłej atmosferze. Zapewniam Wam także należytą kameralność i całkowitą dyskrecję. Wizytę rozpocznie szczegółowa analiza i ocena stanu Waszych stóp, szczera rozmowa o Waszych oczekiwaniach i odpowiednie dobranie terapii do sytuacji. Celnie zdiagnozuję Wasze troski i w sposób kompleksowy zajmę się ich eliminacją. Porozmawiam z Wami o ergonomii, pomogę Wam rozwinąć świadomość własnego ciała i doradzę, jak właściwie rozumieć wysyłane przez nie sygnały. Udowodnię Wam, że cena niekoniecznie determinuje bezpieczeństwo obuwia i pokażę Wam, czym kierować się wybierając naprawdę dobre buty. Podpowiem, jak mądrze dbać o stopy, by nie wpaść w pułapkę nawracających problemów. Zabiegi w moim gabinecie cechuje najwyższa jakość, efektywność oraz całkowita personalizacja. Wszystkie usługi są w pełni bezpieczne i higieniczne - narzędzia, które używam, sterylizuję we własnym, profesjonalnym autoklawie. Korzystam tylko ze sprawdzonych preparatów specjalistycznych, do których mam pełne zaufanie. Zapraszam na wizyty!
Małgorzata Bartkowska.

5.0
40 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  Usuwanie odcisku

  Pełen profesjonslizm.
  Polecam

 • DA
  5.0
  Podstawowy zabieg podologiczny

  Profesjonalna i przemiła Pani Małgorzata polecam wszystkim

 • MA
  5.0
  Usuwanie brodawki

  Bardzo sympatyczna pani z duża wiedza na temat stóp i ich dolegliwości. Widać, że pani Małgorzata wkłada serce w to co robi i jest to jej pasją. Zdecydowanie polecam

 • KA
  5.0
  Kontrola przełożenie klamry

  Bardzo fachowe podejście do pacjenta. CUDOWNIE

 • KA
  5.0
  Podstawowy zabieg podologiczny

  Jestem bardzo zadowolona.Pani Gosia perfekcyjnie zadbała o moje stopy. Gabinet bardzo ładnie nowocześnie zrobiony.Polecam!

Zespół

Małgorzata Bartkowska
Małgorzata Bartkowska

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.