Pracownia Pięknej Skóry

Henryka Probusa, 2, 50-242 Wrocław

 Pracownia Pięknej Skóry powstała z myślą o zdrowej i profesjonalnie pielęgnowanej skórze. Miejsce zlokalizowane wśród urokliwych wrocławskich kamienic przy ulicy Probusa zostało stworzone przez wykwalifikowanego kosmetologa.
Główne założenia: Bazą naszych koncepcji było stworzenie miejsca, gdzie kompleksowo zadbasz o kondycję swojej skóry i dowiesz się jak pielęgnować ją prawidłowo.
Pracujemy tylko z najlepszymi markami mającymi na celu nie tylko intensywną pielęgnację, ale i rozwiązywanie problemów skórnych. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia współczesnej kosmetologii i medycyny tak, aby maksymalnie wspomóc działanie Twojej skóry, usunąć każdy problem, ale także poprawić Twój nastrój, wprowadzić w głęboki stan relaksu i włożyć odrobinę pracy w każdy komplement na temat Twojej pięknej cery...
Każdy zabieg wykonywany jest w celu osiągnięcia zarówno największych efektów estetycznych, jak i relaksacyjnych. Holistyczne podejście do zdrowia to podstawa naszych działań.

Ofertę Pracowni uzupełniają usługi manicure, pedicure, depilacja woskiem.

Zapraszamy!

5.0
3 opinie

Opinie

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo indywidualne podejście do klienta i pełen profesjonalizm. Właścicielka ma fach w rękach i dobrą energię, które sprawiają, że chce się do niej wracać. Muszę też powiedzieć, że pomogła mi w kwestii mojego problemu z jakim do niej trafiłam, dlatego serdecznie polecam!

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Regularne wizyty u Pani Kasi działają cuda z cerą + najlepszy masaż twarzy na jakim byłam. Zabiegi w dobrych cenach, jestem przyjmowana zawsze na czas. Dużo porad jak pielęgnować cerę w domu. Gabinet w centrum, więc nie ma problemu z dojazdem. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić :) Polecam.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam! Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście, korzystam z uslug Pani Kasi systematycznie, nigdy mnie nie zawiodla. Doskonale zna sie na rzeczy

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.