Pracownia kosmetyczna Pauliny Grabowskiej - Opinions

Elizy Orzeszkowej 27, 91-479 Łódź
4.8
5 opinii

Opinie

 • ZA
  4.0
  niezweryfikowany

  Od lat korzystam z usług pani Paulinki (manicure, pedicure, podstawowe zabiegi). Przed tym korzystałam z usług kilku przypadkowych osób i salonów, wiec mam jakieś porównanie. Pani Paulinka wykonuje zabiegi w sposób niezwykle profesjonalny: manicure z malowaniem trzyma się 10-14 dni, odrastające skórki są gładkie i bezproblemowe, moje stopy wyglądają cudownie a bywało ciężko (mam zaokrąglone paznokcie na palcach stop ze skłonnością do wrastania). Pani Paulinka używa sterylnych narzędzi (!), co niestety nie jest oczywistością dla wszystkich salonów. Zabiegi na twarz są zawsze połączone z super-relaksującym masażem. Polecam to miejsce i osobę pani Paulinki z czystym sumieniem !!!

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Serdecznie polecam !!! Manicure hybrydowy wykonany przez panią Paulinę profesjonalnie , świetna jakość produktów . Trwałość super !!! Przemiła obsługa !!!
  I do tego to ciepło płynące od pani Pauliny !!!
  POLECAM ten salon w 100 %

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Chodzę regularnie do pani Pauliny na depilację. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych usług, a przede wszystkim z podejścia p. Pauliny do klienta. Bardzo dyskretna, przyjazna i kompetentna osoba.
  Zabiegi to czysta przyjemność a do tego ta atmosfera - cudo.
  Jeśli ktoś się zastanawia to koniecznie powinien spróbować a napewno nie będzie już dalej musiał szukać.
  Polecam z przyjemnością !

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Panią Paulinkę, jako kosmetyczkę i profesjonalnego szkoleniowca w dziedzinie kosmetyki. Dzięki wiedzy, którą mi przekazała, dziś mogę w pełni świadomie i odpowiedzialnie wykonywać zawód kosmetyczki.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam wszystkim. Pani Paulina jest osobą bardzo profesjonalną. Widać od samego wejścia,że to jej ogromna pasja. Mnie poleciła gabinet koleżanka z pracy długo się zbierałam żeby umówić się na wizytę ale po samej rozmowie telefonicznej byłam pewna że jestem w dobrych rękach. Jestem osobą bardzo nieśmiałą szczególnie jak widzę kogoś pierwszy raz a przy pani Paulinie czułam się jak bym znała ją co najmniej kilka lat.Wszystko dokładnie wiedziałam jak mój zabieg będzie wyglądał , jak często będziemy się spotykały i co najważniejsze ile zapłacę za moje zabiegi. Dziś zakończyłam moją kurację kwasem glikolowym a efekt jest niesamowity, co chwila głaszczę moją twarz i nie mogę uwierzyć w to że taka jest gładziutka. Jestem bardzo zadowolona i dużo szczęśliwsza. GORĄCO POLECAM.
  Marzena