Pracownia Fryzjerska

Dworcowa 18e, 77-100 Bytów

Pracownia Fryzjerska Karina Szymoniak zaprasza do skorzystania z szerokiej gamy swoich usług. Jest to salon, w którym bez obaw można oddać się w ręce profesjonalistów. Koloryzacja, modelowanie i strzyżenie wykonywane w Pracowni Fryzjerskiej Kariny Szymoniak to usługi, które dzięki pasji fryzjerskiej zachwycają najnowszymi trendami.

Nowoczesną metodą poprawiającą kondycję włosa jest “polerowanie”, czyli pozbycie się zniszczonych i rozdwojonych końcówek. Włosy stają się suche i matowe na skutek używania prostownicy czy suszarki. Pracownia Fryzjerska Karina Szymoniak szczególnie poleca zabieg polerowania włosów osobom, które mają zniszczone włosy na całej długości, a chcą je “zapuścić”.

Dzięki ciągłemu poszerzaniu swoich umiejętności fryzjerskich Karina Szymoniak otrzymała tytuł Mistrza Fryzjerstwa. Koloryzacje przez nią wykonywane są jedyne w swoim rodzaju, zawsze indywidualnie dopasowane do kształtu twarzy klientki oraz jej upodobań. Dodatkowym atutem salonu są profesjonalne produkty, takie jak olejek TCA. Stosowanie tego olejku w koloryzacji znacznie skraca cały proces oraz zmniejsza wypłukiwanie się koloru do 95%. Włosy stają się jedwabiste, wzmocnione i nawilżone.

Karina Szymoniak zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:30 oraz w soboty od 09:00 do 14:00 do swojej pracowni fryzjerskiej mieszczącej się w Bytowie przy ulicy Dworcowej 18e

Zespół

Karina Szymoniak
Karina Szymoniak

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.