Przejdź do głównej zawartości

pracownia by izabella

Jabłoniowa 20/217, 80-175 Gdańsk (sugerujemy wpisywanie do google maps - BUDYNEK NORDIKA, wejście od tyłu budynku II piętro)

Jesteśmy PIERWSZĄ w Trójmieście jak i w Polsce pracownią odbudowy włosów, zajmujemy się również zabiegami z dziedziny trychologii, działamy od początku 2014 roku. W pracowni poznasz Izabellę, Magdę i Patrycję.
Witamy w naszym świecie ! 🧡

Z wielką pasją dokonujemy wszelkich starań, aby włosy naszych klientek odzyskały blask i zdrowy wygląd. Pracownia powstała w Gdańsku z myślą o wszystkich osobach, które szukają skutecznego sposobu na piękne i gładkie włosy. Mimo że zajmujemy się tym już 6 lat, staramy się wyznaczać nowe trendy w dziedzinie pielęgnacji i odbudowy włosów dla naszych klientów.

* skontaktujesz się z nami tylko pod jednym numerem telefonu
📞 793 682 411
* przed wizytą zachęcamy do przeczytania informacji dot. zabiegów : http://www.pracowniabyizabella.com/faq/
* średni czas zabiegów 1,5-4h dlatego prosimy o zorganizowanie tak czasu aby nie pospieszyć naszej pracy ponieważ chcemy robić wszystko dokładnie i profesjonalnie 🙂
* prosimy o punktualność, jesteśmy w stanie zaakceptować 15 min spóźnienia. Ustawiamy wizyty tak, że Wasze spóźnienia skutkują zbyt dużym opóźnieniem naszej pracy na co nie możemy sobie pozwolić.
*prosimy o potwierdzanie wizyt, brak potwierdzenia skutkuje anulowaniem wizyty.

Pozdrawiamy
zespół pracowni ❤

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa