Poznań

NALU Studio

NALU Studio

Żydowska 9/1, 61-761 Poznań

Wspaniałe miejsce! Cudowna Pani Kinga doradza i widać, że zna się na rzeczy. Jestem już kolejny raz i paznokcie są super jakości. Nic nie odpada, nie zadziera. Do tego ten wybor kolorow❤️

Nów Pracownia Fryzjerska

Nów Pracownia Fryzjerska

Kolejowa 1/3, 60-715 Poznań
5.0

Strzyżenie i kolor wykonane perfekcyjne! Od lat moje włosy oddaję tylko w ręce Kuby i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Z każdą kolejną wizytą utwierdzam się w przekonaniu, że to najlepszy wybór! Ponadto przepiękna pracownia w świetnej lokalizacji i cudowna atmosfera panująca w salonie. NAJLEPIEJ! :)

W O N D E R L A N D

W O N D E R L A N D

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań

Pełen profesjonalizm i ogromne wyczucie Pani Elizy, która zwraca uwagę na karnację, kondycję włosów, kształt twarzy i świetnie potrafi doradzić. Jestem zachwycona - włosy naturalnie rozjaśnione, pięknie dobrany kolor, który rozświetlił twarz i odjął lat :) Na pewno wrócę:) Gorąco polecam!

Gabinet Ingenium

Gabinet Ingenium

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, Pani kosmetyczka bardzo pomocna i sprawna;) mimo mojego spóźnienia zrobila manicure dokładnie ;) dziękuję też za pomoc w zmianie terminu, szybko i łatwo odbyło się ponowne umowienie. Dziękuję za zrozumienie i Państwa serdeczność

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Libelta 14, 61-706 Poznań

Zabieg pneumatic przyniósł oczekiwane efekty, a wszystko dzięki odpowiedniemu wykonywaniu przez P.Zuze oraz P.Agnieszke. Maszyna robi wiele, ale to człowiek nadzorujący i posiadający odpowiednią wiedzę wie jak dobrze wykorzystać jej walory. Obie Panie się spisały, za co dziękuję.

ManicurePlus

ManicurePlus

Pleszewska 1, 61-136 Poznań

Idealnie przygotowane paznokcie. Pani Anastazja pomogła nadać odpowiedni kształt i dobrać kolor. Bardzo miło zaskoczyło mnie, że Pani Anastazja pamiętała mnie z ostatniej wizyty i znała treść mojego komentarza, starając się poprawić kwestię na które zwróciłam uwagę poprzednim razem. Super podejście!

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Bardzo sympatycznie,profesjonalnie,wszystko krok po kroku zostało mi wyjaśnione.Wiedza,czystość,sterylność przekonała mnie do skorzystania z zabiegów.To jest właśnie to czego szukałam.Moje standardy,moje wymagania myśle,ze zostaną spełnione z tym Instytutem :)

Hair-Club

Hair-Club

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

Wreszcie znalazłam najlepszego fryzjera :) Niech nie zwiedzie Was młody wiek - pani Alicja jest profesjonalistką i bardzo doświadczoną fryzjerką, która doskonale zna się na fryzjerskim fachu. Dziękuję za piękny kolor, miłą atmosferę i wspaniały relaks.

Frycek Barber Shop

Frycek Barber Shop

ul. Kwiatowa 10, 61-882 Poznań

Strzyżenie super! Atmosfera w salonie rewelka! Będę na pewno wracał i szczerze polecał! Dzięki za wodę - uratowała mnie w ten upał! Żałowałem, że wziąłem całą butelkę - szkoda produkować te plastiki! Następnym razem poproszę o szklankę kranówy, a wrócę na pewno, bo obsługa i usługa pełna profeska!!!

Poznań

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł