Przejdź do głównej zawartości

Poradnia Odchudzania i Odżywiania Oaza zdrowia

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36A, 02-692 Warszawa

W naszej Poradni zajmujemy się szeroko pojętym poradnictwem żywieniowym. Pomagamy przede wszystkim zgubić nadprogramowe kilogramy, ale nie tylko. Dieta dotyczy każdego z nas.

Prowadzimy osoby indywidualnie i grupowo. Uczymy jak zdrowo jeść, ale nie poprzestajemy na teorii. Przede wszystkim pokazujemy jak wykorzystać wiedzę w praktyce. Pracujemy również nad motywacją. Chcemy wspierać ludzi w pracy nad zmianą nawyków żywieniowych i inspirować do podejmowania tego wyzwania.

To wszystko po to, byś mógł osiągnąć swój cel i UTRZYMAĆ WYNIKI NA LATA.

Wiemy, że sam rozpisany jadłospis to za mało, by utrzymać osiągnięte efekty. Oferujemy cały program coachingowy zmierzający nie tylko do osiągnięcia kilogramowego celu, ale i wsparcie motywacyjne oraz narzędzia, które usamodzielniają w podejmowaniu decyzji żywieniowych.

Jedz zdrowo - czuj się świetnie - wyglądaj pięknie - żyj pełnią życia!

O usługach

Pierwszy krok do zadbania o własne ciało i zmianę wagi to badanie Analiza Składu Ciała, podczas którego dietetyk zinterpretuje wyniki pod kątem zdrowia i wskaże jak można je poprawić. Jest to badanie profilaktyczne przeznaczone dla każdego, również osób, które nie mają problemów z nadwagą.

Jeśli jesteś już pewny, że nie chcesz dłużej dźwigać swoich kilogramów albo po prostu chcesz zadbać o zdrowie zapisz się na konsultację diagnostyczną. Dietetyk dostosuje zalecenia żywieniowe nie tylko do stanu zdrowia, ale i do prowadzonego trybu życia, tak aby dieta była dla Ciebie łatwa w stosowaniu.

Jeśli potrzebujesz motywacji, chcesz dowiedzieć się jak jeść świadomie i cieszyć się piękną sylwetką - zapisz się na 12-tygodniowy kurs grupowy- Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania. Nic tak nie motywuje jak wsparcie drugiej osoby (aktualnie zapisy tylko telefonicznie).

Przyjdź do nas, rozpocznij pracę nad sobą i raz na zawsze pożegnaj się z nadwagą!

Dojazd
Poradnia Odchudzania i Odżywiania OAZA ZDROWIA znajduje się przy Al. KEN 36A lok. 132 w Warszawie (I piętro).

Akceptujemy karty płatnicze.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa