Poradnia Effecta

Jadźwingów 2, 02-692 Warszawa

Wiemy, jak skutecznie walczyć z dodatkowymi kilogramami! Skorzystaj z usług naszej poradni odchudzania i odżywiania i zmień swoje życie. Pomożemy Ci zdrowo zrzucić od kilku do nawet kilkudziesięciu kilo.

Dlaczego nasze metody odchudzania są tak skuteczne? Wszystko dlatego, że do problemu, jakim jest nadwaga, podchodzimy kompleksowo. Wszystko zaczyna się do wnikliwej analizy masy ciała oraz konsultacji z dietetykiem, który ocenia codzienne nawyki. Potem jest czas na wybranie efektywnej terapii. Wśród naszych usług można znaleźć różnorodne metody walki z dodatkowymi kilogramami, a wśród nich indywidualny trening żywieniowy, kurs odchudzania i zdrowego odżywiania czy warsztaty kulinarne. Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku – pomagamy także walczyć z otyłością u dzieci, a nasi specjaliści mają bardzo dobre podejście do najmłodszych. Co więcej, jesteśmy w stanie przygotować specjalistyczne programy dla kobiet w ciąży oraz chorych, cierpiących na różne dolegliwości.

Specjaliści z Effecty pomagają schudnąć i kształtują dobre nawyki. Dzięki nim nasi Klienci po zakończeniu terapii, nie tylko nie tyją, ale także jedzą zdrowiej, co bezpośrednio wpływa na ich lepsze samopoczucie.

Poradnia odchudzania i odżywiania Effecta znajduje się w Warszawie, przy ul. Jadźwingów 2. Akceptujemy karty płatnicze. W pobliżu budynku znajduje się ogólnodostępny parking. Przyjdź do nas, rozpocznij pracę nad sobą i raz na zawsze pożegnaj się z nadwagą!

4.9
123 opinie

Opinie

 • IW
  5.0
  Konsultacja Diagnostyczna

  Wizyta była bardzo przyjemna

 • ST
  5.0
  Badanie Analizy Składu Ciała

  Jest to już moja druga wizyta w tej firmie i jestem bardzo zadowolony . Obsługa bardzo miła, z uśmiechem na twarzy co jest bardzo ważne przy kontakcie z klientem.Wyjaśnienia dotyczące badania przekazane w prostych zrozumiałych słowach. Pani Agnieszko, żeby wszędzie była taka obsługa klienta to wszelkie wizyty czy u lekarza czy w urzędach byłyby przyjemne.Pozdrawiam.

 • A.
  5.0
  Konsultacja Kontrolna

  Pani Agnieszka jest super specjalistką w swojej dziedzinie. Świetnie układa dietę, jest sympatyczna i motywująca. A efekty bardzo zadowalające :)

 • PI
  5.0
  Badanie Analizy Składu Ciała

  Miło, szybko i profesjonalnie.
  Polecam

 • MA
  5.0
  Konsultacja Kontrolna

  Otrzymalam poradę jak obniżyć zawartość tłuszczu oraz zalecenie zwiększenia ilości błonnika

Zespół

Data
Agnieszka Jeżewska Gabinet
Data
Joanna Krężel
Employee default
Tomasz Pakulski
Employee default
Marta Żukowska

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Zwierzęta dozwolone

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.