Poradnia Effecta

Jadźwingów 2, 02-692 Warszawa

Wiemy, jak skutecznie walczyć z dodatkowymi kilogramami! Skorzystaj z usług naszej poradni odchudzania i odżywiania i zmień swoje życie. Pomożemy Ci zdrowo zrzucić od kilku do nawet kilkudziesięciu kilo.

Dlaczego nasze metody odchudzania są tak skuteczne? Wszystko dlatego, że do problemu, jakim jest nadwaga, podchodzimy kompleksowo. Wszystko zaczyna się do wnikliwej analizy masy ciała oraz konsultacji z dietetykiem, który ocenia codzienne nawyki. Potem jest czas na wybranie efektywnej terapii. Wśród naszych usług można znaleźć różnorodne metody walki z dodatkowymi kilogramami, a wśród nich indywidualny trening żywieniowy, kurs odchudzania i zdrowego odżywiania czy warsztaty kulinarne. Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku – pomagamy także walczyć z otyłością u dzieci, a nasi specjaliści mają bardzo dobre podejście do najmłodszych. Co więcej, jesteśmy w stanie przygotować specjalistyczne programy dla kobiet w ciąży oraz chorych, cierpiących na różne dolegliwości.

Specjaliści z Effecty pomagają schudnąć i kształtują dobre nawyki. Dzięki nim nasi Klienci po zakończeniu terapii, nie tylko nie tyją, ale także jedzą zdrowiej, co bezpośrednio wpływa na ich lepsze samopoczucie.

Poradnia odchudzania i odżywiania Effecta znajduje się w Warszawie, przy ul. Jadźwingów 2. Akceptujemy karty płatnicze. W pobliżu budynku znajduje się ogólnodostępny parking. Przyjdź do nas, rozpocznij pracę nad sobą i raz na zawsze pożegnaj się z nadwagą!

5.0
44 opinie

Opinie

 • MA
  5.0

  Jak zwykle miła wizyta i rzeczowa porada

  Małgorzata 13.01.2018
 • JO
  5.0

  Pani Agnieszka posiada ogromną wiedzę w zakresie żywienia. I potrafi przekazać ją tak, żeby była zrozumiała. Również dokładny pomiar składu ciała pozwala na wyciągnięcie wniosków co do dalszego postępowania żywieniowego. Pani Agnieszka potrafi zmotywować do pracy nad sobą. Dziękuję

  Joanna 05.01.2018
 • WO
  5.0

  Bardzo miło, profesjonalnie, polecam! :)

  Wojtek 21.12.2017
 • JA
  5.0

  Jak zawsze pełen profesjonalizm Pani Agnieszki, jak zawsze można wszystko skonsultować i o wszystko dopytać no i to kolejny rok z utrzymaną wagą uzyskaną ponad 5 lat temu dzięki diecie prowadzonej przez Panią Agnieszkę, dziękuję :-)

  Jacek 21.12.2017
 • OL
  5.0

  Sprawnie i profesjonalnie, jestem w pełni zadowolona z usługi.

  Ola 08.12.2017

Zespół

Data
Agnieszka Jeżewska Gabinet
Employee default
Joanna Krężel
Data
Delfina Szafarz
Employee default
Dominika Izbicka

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • Przyjazne dla dzieci
 • Zwierzęta dozwolone
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.