Poradnia dietetyczny.guru

Al. Jerozolimskie 11/19 kl. IV, lokal 75, 00-508 Warszawa

Jedz dobrze, czuj się lepiej!

To hasło przewodnie mojej działalności. Jedząc dobrze - czyli zdrowo, smacznie i w odpowiednich ilościach, poczujesz się lepiej i zdrowiej.

Zapraszam Cię do zapoznania się z prowadzonymi przeze mnie poradami dietetycznymi i ich formami. Jestem pewny, że znajdziesz ze mną odpowiednią drogę do sukcesu!
Jeśli chcesz schudnąć, przytyć, uzupełnić trening o odpowiednią dietę lub poprawić stan zdrowia, pomogę Ci przejść przez cały proces bezpiecznie i bez zbędnego wysiłku.

Zmiany, których potrzebujesz nie muszą być trudne, a efekty prawidłowej diety będą nieocenione.

5.0
2 opinie

Opinie

 • BE
  5.0

  Po wizycie wracam na prawidłowy tor. Przerwa od wizyt (z powodu urlopu i nie tylko) doprowadziła u mnie do zejścia z prawidłowej ścieżki. Powrót nie jest prosty, ale jest możliwy.

  Beata 13.10.2017
 • AG
  5.0

  To mój początek zmagania z nadmiarem kilogramów. Latwo nie bedzie, bo jak sie okazalo moja nadwaga jest spowodowana chorobą, ale jestem pelna wiary i determiinacji. Przepisy dostosowane do upodobań, głodna nie chodzę. Pan Marek jest mega profesjonalistą, dokładnie tłumaczy gdy ma się wątpliwości, odpowiada wyczerpujaco na wszelkie pytania, a co najważniejsze zawsze służy pomocą i motywuje w chwilach zwątpienia. Zdecydowanie polecam!

  Agata 02.09.2017

Udogodnienia

 • Akceptacja kart płatniczych
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.