Poradnia Apetyczna Dieta

Kombatantów 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski (Budynek Watral )

Jestem magistrem dietetyki, ukończyłam studia z zakresu dietetyki na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W styczniu 2017 roku rozpoczęłam pracę w poradni neurologicznej w Gorzowie Wielkopolskim, następnie przyjmując kolejnych podopiecznych w Klinice Urody „Madam”. Nieustannie rozwijając swoje doświadczenie w dziedzinie dietetyki klinicznej podjęłam pracę w Cookfit Catering Premium w Poznaniu, gdzie pracuję od lipca 2017 roku. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i kursach, poszerzając swoją wiedzę w zakresie dietetyki. Wśród nich znajdują się kursy o tematyce takiej jak: „Zaburzenia endokrynne w leczeniu nadwagi i otyłości”, „Dietoterapia w autyzmie i ADHD” czy „Diagnostyka laboratoryjna i dietoterapia chorób o podłożu autoimmunizacyjnym”.
Uczestniczyłam w wielu konferencjach, między innymi: „Żywienie dziecka wczoraj i dziś”, „Celiakia i dieta bezglutenowa” czy „Żywienie-Trening-Wspomaganie”.

Stałam się pasjonatką zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.

Uważam, że dobry dietetyk powinien być na bieżąco z nowościami branży dietetycznej, dlatego codziennie poszerzam swoją wiedzę o nowinki ze świata dietetyki oraz o ciekawe przepisy, które mogę wykorzystać w planach żywieniowych moich pacjentów.
Staram się, aby dieta była przyjemnością, a nie torturą.

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które z moją pomocą chciałyby zmienić swoje nawyki żywieniowe lub wspomóc leczenie chorób.

Na pierwszą wizytę należy zabrać ze sobą wyniki badań krwi (glukoza, morfologia, TSH, lipidogram) oraz dzienniczek spożycia z 72h.

5.0
4 opinie

Opinie

 • KA
  5.0

  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i motywacja.
  Polecam usługi poradni Pani Karoliny 💪

 • IZ
  5.0
  Pakiet podstawowy
 • KA
  5.0
  Wizyta kontrolna
 • MA
  5.0
  Wizyta kontrolna

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.