PODOlove Leszno & ProphyDerm

Królowej Jadwigi 4, 64-100 Leszno (Wejście "Gabinety Lekarskie" (piętro II))

Otwarcie gabinetu kosmetologicznego ProphyDerm było naturalną konsekwencją przekłucia życiowej pasji w pracę zawodową i wspaniałym rozwinięciem profesjonalnej drogi Joanny Kaliskiej. To sprawdzone miejsce, gwarantujące w Lesznie usługi kosmetologiczne na najwyższym światowym poziomie. Już teraz w naszym rodzimym mieście można skorzystać z fachowej porady specjalisty kosmetologa, zapewnić swojemu ciału specjalistyczną opiekę i pielęgnację i tym samym podkreślić swoją atrakcyjność.

Innowacyjne technologie i ultranowoczesny sprzęt Ganc-Med stanowią o naszej przewadze nad konkurencją. Naszymi cechami rozpoznawczymi są: wysoka jakość usług, wyjątkowa skuteczność zabiegów, kameralna atmosfera spotkania i pełne bezpieczeństwo Pacjentów.

Ofertę gabinetu stanowią starannie wybrane zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą specjalizacją są terapie światłem IPL, zabiegi podologiczne (np. eliminacja problemu wrastających paznokci bezbolesną metodą Arkady) i epilacja laserowa SHR. Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów i doradzamy które zabiegi wybrać, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Państwa zadowolenie z naszych działań stanowi dla nas motor napędowy i świadczy o tym, że nasza praca przynosi Państwu realne korzyści.

Zapraszamy do Leszna na ul. Królowej Jadwigi 4 (bud. Gabinety Lekarskie, II piętro). W gabinecie istnieje możliwość płatności kartą. Dla Państwa wygody udostępniliśmy system rezerwacji internetowej.

Wszystkie usługi
5.0
227 opinii

Opinie

 • BE
  5.0

  Wszystko odbyło się co najważniejsze dla mnie bezboleśnie :) teraz będzie już tylko lepiej dzięki Pani Joannie ;)

  PL
  Odpowiedź od PODOlove Leszno & ProphyDerm:

  Pani Beato, dziękuję za podzielenie się opinią i miłe słowa! Trzymam kciuki za jak najszybszą regenerację! Pozdrawiam serdecznie. Joanna Kaliska.

 • TT
  5.0

  usługa wykonana profesjonalnie z pasją i zaangażowaniem , miła i serdeczna atmosfera , zrozumienie problemu klienta i dostosowanie terminu wizyty w celu jego rozwiązania

  PL
  Odpowiedź od PODOlove Leszno & ProphyDerm:

  Pani Tereso, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią i tak miłe słowa! Bardzo cieszę się, że udało się Pani pomóc w tak szybkim czasie! Do miłego zobaczenia. Pozdrawiam. Joanna Kaliska.

 • IW
  5.0

  Natychmiastowa ulga, dziękuje serdecznie i polecam .

  PL
  Odpowiedź od PODOlove Leszno & ProphyDerm:

  Pani Iwono, to jest to, co lubię w swojej pracy najbardziej! Że przestaje boleć, że po jednym zabiegu jest duża ulga! Cieszę się i bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam. Joanna Kaliska.

 • HA
  5.0

  Miło było się zrelaksować i oddać w ręce tak wspaniałej osoby jak Asia. Widać, że angażuje się w to co robi, a przede wszystkim praca sprawia jej przyjemność, dzięki temu podejście do pacjenta jest znakomite.

  PL
  Odpowiedź od PODOlove Leszno & ProphyDerm:

  Bardzo dziękuję na poświęcenie czasu na dłuższą recenzję! Cieszy mnie to! Dziękuję i pozdrawiam. Joanna Kaliska.

 • MA
  5.0

  bardzo profesjonalny zabieg, polecam!

  PL
  Odpowiedź od PODOlove Leszno & ProphyDerm:

  Panie Mateuszu, cieszy mnie taki odbiór wizyty! Dziękuję za opinię! Pozdrawiam. Joanna Kaliska.

Zespół

1934740 1068891569808306 609136300313785019 n
Joanna Kaliska

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Przyjazne dla dzieci
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.