PODOlove Leszno & ProphyDerm

Królowej Jadwigi 4, 64-100 Leszno (Wejście "Gabinety Lekarskie" (piętro II))

Otwarcie gabinetu kosmetologicznego ProphyDerm było naturalną konsekwencją przekłucia życiowej pasji w pracę zawodową i wspaniałym rozwinięciem profesjonalnej drogi Joanny Kaliskiej. To sprawdzone miejsce, gwarantujące w Lesznie usługi kosmetologiczne na najwyższym światowym poziomie. Już teraz w naszym rodzimym mieście można skorzystać z fachowej porady specjalisty kosmetologa, zapewnić swojemu ciału specjalistyczną opiekę i pielęgnację i tym samym podkreślić swoją atrakcyjność.

Innowacyjne technologie i ultranowoczesny sprzęt Ganc-Med stanowią o naszej przewadze nad konkurencją. Naszymi cechami rozpoznawczymi są: wysoka jakość usług, wyjątkowa skuteczność zabiegów, kameralna atmosfera spotkania i pełne bezpieczeństwo Pacjentów.

Ofertę gabinetu stanowią starannie wybrane zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą specjalizacją są terapie światłem IPL, zabiegi podologiczne (np. eliminacja problemu wrastających paznokci bezbolesną metodą Arkady) i epilacja laserowa SHR. Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów i doradzamy które zabiegi wybrać, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Państwa zadowolenie z naszych działań stanowi dla nas motor napędowy i świadczy o tym, że nasza praca przynosi Państwu realne korzyści.

Zapraszamy do Leszna na ul. Królowej Jadwigi 4 (bud. Gabinety Lekarskie, II piętro). W gabinecie istnieje możliwość płatności kartą. Dla Państwa wygody udostępniliśmy system rezerwacji internetowej.

5.0
287 opinii

Opinie

 • E/
  5.0
  Skrócenie paznokci

  Jak zawsze - profesjonalnie i bardzo, bardzo miło. Czekamy z niecierpliwością na kolejną wizytę.
  Pozdrawiamy

 • IZ
  5.0
  kontrola

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność bez stresu i bólu. Z przyjemnością polecam Podolove i Panią Joannę Kaliską .

 • ZB
  5.0
  Terapia paznokcia grzybiczego

  Bardzo profesjonalnie i miło. Polecam

 • PA
  5.0
  kontrola

  Serdecznie polecam , byłem dwa razy u lekarza rodzinnego i raz u dermatologa. Te wizyty nic nie dały straciłem tylko pieniądze i czas. Przez 1,5 roku męczyłem się z paznokciem który trochę odrastał a później schodził (wszystko zaczęło się od zmiażdżenia paznokcia). Dwa miesiące temu byłem pierwszy raz u pani Joasi (przekonały mnie zdjęcia wyleczonych paznokci na Facebooku) Obecnie paznokieć prawie odrósł, a przede wszystkim już mi nie dokucza, a od 1,5 roku nie wyglądał tak zdrowo. Jeszcze jedno warto podkreślić obie wizyty zaczęły się o umówionej godzinie. Jeżeli ktoś ma problemy z paznokciami zachęcam do wizyty u specjalisty - tzn. pani Joasi.

 • DA
  5.0
  Opracowanie paznokci

  Z wielką przyjemnością biegnę do Pani Joasi na każdą wizytę. Moje problemy z wrastającymi paznokciami skończyły się, ale zapobiegawczo co 2-3 miesiące oddaje swoje stopy w ręce Pani Joasi. Wielka wiedza i wielki profesjonalizm. Dziękuję Pani Joasiu!

Zespół

Joanna Kaliska
kosmetolog
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.