Podologia HELP

ul. Niklewicza 1 lok. 15, 62-080 Tarnowo Podgórne

Konsultacja podologiczna

  • Konsultacja podologiczna 15 min
    100 zł
    Rezerwuj


Konsultacja stanu paznokci i skóry stóp, stanów chorobowych, wszelkiego rodzaju zaburzeń w tym zakresie. Wybranie odpowiedniej metody terapii i opisanie przebiegu kuracji.Dlaczego warto przyjść na konsultację podologiczną?


Celem pierwszej konsultacji jest:  • ocena stanu zdrowia naszych stóp,

  • rekomendacja odpowiednich form leczenia,

  • udzielenie cennych wskazówek na temat pielęgnacji stóp.


Nasi specjaliści każdego dnia pomagają uświadomić, jaki wpływ na zdrowie naszych stóp ma odpowiednia higiena i zabiegi pielęgnacyjne. Przeprowadzone rutynowe badanie może być dla nas zarówno źródłem cennej wiedzy, jak i początkiem szybkiego i skutecznego wyleczenia powstałych dolegliwości.
Dlaczego warto dbać o stopy?


Na stan zdrowia naszych stóp wpływa wiele czynników.


Wczesne rozpoznanie zmian oraz dysfunkcji pojawiających się w obrębie naszego ciała, zapewnia możliwość szybkiej i efektywnej terapii.


Skuteczna profilaktyka stanowi podstawę do zdrowego funkcjonowania naszego ciała. Warto choć raz udać się na konsultację do specjalisty Podologa, który zwróci uwagę na zagrożenia związane z ustawianiem stopy, oraz wskaże ewentualne związane z tym patologie.


Większości bolesnych problemów, które pojawiają się na naszych stopach możemy skutecznie uniknąć. Podolog zauważy zmiany w obrębie skóry jak i paznokci oraz poinstruuje jak prawidłowo dbać o stopy, by w przyszłości dolegliwości nie powracały.


Właściwa pielęgnacja stóp.


Przesuszona skóra stóp powodująca mikropęknięcia, nadmierna potliwość sprawiająca zmacerowanie i zmianę PH na powierzchni, to czynniki przez które skóra na naszych stopach traci naturalną barierę ochronną. Bez niej nie jesteśmy w stanie właściwie bronić się przed zagrożeniami rozwoju różnego rodzaju zakażeń w obrębie stóp. Podolog na etapie konsultacji doradzi jakiego preparatu warto użyć, by skóra stóp była odpowiednio nawilżona i zabezpieczona.
W przypadku gdy na wizycie wykonywany jest zabieg-konsultacja podologiczna jest BEZPŁATNA

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.